Krietemeijer, J. H. Kuiler, J. Lammers, G. Leeuwen, J. L. van Lugt, D. C. A. Marion, J. van Michaëlis, H. K. Noteboom, J. W. Ooijen, D. van Poorten, C. ter Roëll, R. J. H. Q. Rosingh, A. W. Sehagen, J. C. J. van Schenkenberg van Mierop, Ph. M. Schreuder, B. J. Sieben, G. Lid van de gemeenteraad van Vlissingen, hoofd ingenieur bij „De Schelde", benoemd als onder directeur van de Haarlemse Machinefabriek N.V. v/h Gebr. Figee 1 december. 25-jarig jubileum als dirigent van de Vlissingse Orkestvereniging 21 februari. Afscheid als directeur der R.H.B.S. te Vlissingen 12 juli. Benoemd als burgemeester van Oostburg 1 febr. Benoemd als directeur van het bijkantoor van de Rotterdamsche Bank te Vlissingen 28 aug. Geïnstalleerd als commissaris van politie te Vlissingen 16 maart. Eervol ontslagen als burgemeester van Goes 1 augustus. Afscheid als waarnemend burgemeester van Goes 15 november. Geïnstalleerd als korpschef van de gemeentepo litie te Terneuzen 2 november. Directeur van het Nederlands Loodswezen te Vlissingen, benoemd tot hoofdinspecteur voor het brandweerwezen 1 augustus. Afscheid als voorzitter van de Zeeuwse vereni ging „Het Groene Kruis" 7 oktober. Benoemd als hoofd van het parket van de ar rondissementsrechtbank te Middelburg 7 maart. De Zeeuwse culturele prijs uitgereikt 9 dec. Afscheid als substituut-officier van justitie bij de rechtbank te Middelburg 18 oktober (be noemd tot officier van justitie te Maastricht). Afscheid als directeur van het bijkantoor van de Rotterdamsche Bank te Vlissingen 28 aug. Geïnstalleerd als rector van het Lyceum te Goes 7 september. 125

Archief | 1962 | | pagina 141