Frantzen, L. Frederiks, K. J. Haarlem, A. van Hartman, L. A. Hesselink, B. A. Hoff, J. W. van 't Horstman, C. A. L. Jacobs, A. F. J. Kapitz, J. L. R. Kapsenberg, C. Kesbeke, A. J. M. Kögeler, W. Krevelen, R. H. van 124 Benoemd als inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Goes 21 maart. Oud-secretaris-generaal van het ministerie van binnenlandse zaken; geboren te Middelburg 10 februari 1881; overleden 20 februari. Predikant te Nieuw-en St. Joosland. Promotie tot doctor in de theologie 19 april. Benoemd als directeur van de Gereformeerde Stichting voor Maatschappelijk Werk in Zeeland 1 september (geïnstalleerd 23 september). Veertigjarig jubileum als directeur der N.V. Vitrite Fabriek te Middelburg 4 januari (af scheid als zodanig 29 december). Oud-burgemeester van St. Laurens, overleden 28 november. Afscheid als directeur van de spiegelglasfabriek te Sas van Gent en voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaan- deren 30 juni (per 1 mei toegetreden tot de directie van de Vredesteinfabrieken te Ensche de). Benoemd als directeur der R.H.B.S. te Vlissin- gen 1 september (geïnstalleerd 22 september). Afscheid als kringhoofd Bescherming Burger bevolking Walcheren (Zeeland I) te Middelburg 10 januari. Afscheid als directeur van de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" 27 maart. Geïnstalleerd als burgemeester van Zuiddorpe 3 mei. Afscheid als wethouder van Middelburg; ont vangt de erepenning dezer gemeente 24 maart. Gekozen als voorzitter van de Kamer van Koop handel voor Zeeuwsch-Vlaanderen 16 november.

Archief | 1962 | | pagina 140