12. Besluit van de Provinciale Staten van Zeeland een brug te doen bouwen van ca. 5 kilometer lengte tussen Noord-Beveland en Schouwen- Duiveland (Oosterscheldebrug) 14. Opening van twee jachthavens te Wolphaartsdijk. 27 en 28. Akademiedagen te Middelburg belegd door de Koninklijke Akademie van Wetenschappen. MEI 8. Bezoek aan Middelburg van het koninklijk gezin in het kader van het bezoek aan de provinciale hoofdsteden ter gelegenheid van het vijf entwintig jarig huwelijksfeest. 12. Zuidelijke Grevelingengeul gesloten met vier aan elkaar gekoppelde caissons. 28. Gereformeerd bejaardencentrum te Schoondijke geopend. JUNI 5. De heren C. Philipse, A. Schout, Mr. -\. J. van der Weel en Ir. G. P. M. Dikötter nemen afscheid als lid van Gedeputeerde Staten van Zeeland. 6. Gekozen tot leden van Gedeputeerde Staten van Zeeland de heren J. van den Bos, J. M. A. C. van Dongen, A. J. Kaland, Jhr. Mr. T. A. J. W. Schorer, Mr. Dr. A. J. J. M. Mes en M. J. van Poelje. 8. N.V. Landbank te Den Haag koopt grond in Vrouwenpolder tot ongenoegen van de raad van deze gemeente. 22. Opening van de tentoonstelling „Jan Toorop in Zeeland" te Mid delburg, 25. Persconferentie waarop gegevens bekend gemaakt werden over „Het Zilveren Schor", het toekomstige jeugdcentrum op de schorren bij Arnemuiden. 29. Opening van het nieuwe gebouw van de bedrijfsgeneeskundige dienst van de N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissingeu. JULI 7. Kerkcentrum voor de Ambonezen te Middelburg geopend. 12. Dichting van de afsluitdijk van het Zuid-Sloe. 28. Tewaterlating bij de N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissingen van m.s. „Waardrecht", eerste van een serie van drie schepen voor de rederij Phs. van Ommeren N.V. 210

Archief | 1963 | | pagina 258