APRIL I. Bezoek van kamerleden uit de Beneluxlanden aan de kanaalzone ten einde voorgelicht te worden over de problemen in een grensgebied. Gedeputeerde Staten weigeren goedkeuring aan de besluiten van de ge meenteraden van Axel, Sas van Gent en Westdorpe tot instelling van een kanaalschap. 20. Bij de Kon. Mij. „De Schelde" wordt het m.s. „Sea Coral" te water gelaten voor de rederij Mrs. Verder Cy. Ltd. te Honkong. 25. Gedeputeerde Staten hebben de gemeente-raden van Zeeuwsch- Vlaanderen het herindelingsplan voor het gehele gebied toegezonden. MEI 2. Eerste paal geheid voor de Dow Chemical fabrieken in de Nieuw Neuzenpolder te Terneuzen. 7. Opening van het nieuwe gemeentehuis van Kattendijke. 9. Opening van het nieuwe kantoor Stichting Zeeland voor maatschap pelijk en cultureel werk. Middelburg, Dam 31, door staatssecretaris mr. Y. Scholten. 13. Minister drs. J. W. de Pous opent de nieuwe fabriekshal te Goes van de Apparaten- en Ketelfabriek Den Haag N.V. 22. De Commissiaris der Koningin opent de winkelgalerij in Cazand- Bad. 27. Begin van het bouwrijp maken van de uitbreidingsplannen te Mid delburg van de terreinen Griffioen II en Zuid, waarop in de toekomst ca. 2400 woningen zullen verrijzen. JUNI II. Het vernieuwde districtspostkantoor te Middelburg wordt in gebruik gesteld. 20. Mr. F. P. Th. Rohling opent de tentoonstelling in het Zeeuws Mu seum te Middelburg van een keuze uit de verzameling-Bal (voornamelijk porcelein) en de tentoonstelling van schilderijen en tekeningen van J. H. Koekkoek. 22. Begin van de feestweek te Axel ter gelegenheid van het 750 jarig bestaan als stad. 5. Publicatie van het initiatief van de „N.V. Maatschappij tot exploi tatie van onroerende goederen Rhoon, Pendrecht en Cortgene" (am- JULI 101

Archief | 1964 | | pagina 109