Jansen, J. D. Kögeler, J. W. Langman, H. Leenhouts, A. A. Lockefeer, A. L. S. Meertens, P. J. Molthoff, P. J. G. Nooteboom, S. J. Prins, J. Schlingemann, J. F. G. Splunder, L. A. van Vries, J. de Walrecht, B. J. J. R. Burgemeester van 's-Gravenpolder, Nisse en 's-Heer-Abtskerke geïnstalleerd als burgemees ter van 's-Graveland, Kortenhoef en Ankeveen, 19 oktober. Oud-wethouder van Middelburg aldaar overleden, 20 juli. Secretaris van de directie van de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" benoemd tot bui tengewoon hoogleraar voor de bedrijfseconomie aan de Economische hogeschool te Rotterdam, april. Afscheid als inspecteur L.O. in de inspectie Middelburg wegens bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd, 28 april. Afscheid als burgemeester van Hulst wegens be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd, 30 mei. De Zeeuwse culturele prijs toegekend, 19 sep tember. Benoemd tot burgemeester van Hulst met ingang van 16 juli. Afscheid als directeur van de Veilingvereniging „Zuid-Beveland" te Goes, 25 juni. Benoemd tot algemeen secretaris van de Zeeuw se Landbouw Maatschappij met ingang van 1 juli. Afscheid als algemeen secretaris van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij, 29 juni. Gemeentesecretaris van Koudekerke benoemd tot burgemeester van Almkerk met ingang van 16 maart. Afscheid als chef van het kabinet van de Com missaris van de Koningin in Zeeland, 30 de cember. Hoofd van de christelijke school te Biezelinge, kenner van de Zeeuwse flora en fauna, overleden op 61-jarige leeftijd, 7 augustus. Rubriek verzorgd door het Documentatiecentrum Zeeuws Deltagebied. 101

Archief | 1965 | | pagina 155