MEI 14. Zwembad te Goes geopend. 15. Herdenking op het Franse oorlogskerkhof te Kapelle van de militairen die vijfentwintig jaar geleden sneuvelden bij de strijd tegen de invallende Duitsers. 19. Burgemeester mr. J. Drijber opent het vernieuwde pand van de Open bare leeszaal te Middelburg. 21. H.M. Koningin Juliana opent het nieuwe stadhuis van Vlissingen. 22. Z.K.H. Prins Bernhard opent het fabriekscomplex van Dow Chemical te Terneuzen. JUNI 3. Torenflat van het GAK (Gemeenschappelijk Administratiekantoor) te Goes officieel geopend. 10. Het nieuwe raadhuis van de gemeente Middenschouwen door de com missaris der koningin, mr. J. van Aartsen, geopend. 17. Opening van de tentoonstelling „Zeeland in de beeldende kunst der Lage Landen" door minister mr. M. Vrolijk in het kader van de Benelux- manifestaties. 19. Stapelloop van het fregat „Van Galen" bij de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissingen. 26. Het derde Russische viskoelschip „Frans Hals" bij de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te water gelaten. JULI 1/2/3. Z.L.M.-expositie te Axel. 8. In Oostkapelle wordt een nieuw centrum voor gezondheidszorg ge opend. 12. Z.K.H. Prins Bernhard brengt een bezoek aan het Land van Saeftinge öm zich op de hoogte te stellen van de werkzaamheden aan de aardgas leiding. 14. Installatie van het algemeen bestuur Het Veerse Meer. 15. De minister van verkeer en waterstaat, J. G. Suurhoff, opent de nieuwe haven van Yerseke. 21. Toewijzing van 601.900 door de staatssecretaris van economische zaken voor de aanleg van jachthavens te Wissekerke, St. Annaland en Vrouwenpolder. 22. Het streekplan voor Schouwen-Duiveland bij Koninklijk Bestuit goed gekeurd. Buitenlandse studenten werken aan „Het zilveren schor" en bij de funda menten van de Hellenburg te Baarland. 99

Archief | 1966 | | pagina 99