SAMENSTELLING VAN BESTUUR EN WERKGROEPEN Drs. J. R. Glaubitz, voorzitter Mr. W. D. de Bruine, secretaris J. de Bree, thesaurier Mr. A. J. Peeck, plv. secretaris Drs. A. C. Drinkwaard J. G. W. Gispen Ir. J. van Sloten Ir. J. A. Trimpe Burger Klarenbeeklaan 17, Middelburg Abdij 9, Middelburg Kastanjelaan 15, Middelburg Nieuwstraat 36, Middelburg Bonzijweg 17 b, Wemeldinge Beatrixstraat 18, Hulst Touwbaan 10, Zierikzee Landstraat 48, Aardenburg Administratice Mevr. C. A. van Almenkerk-van Leeuwen Adres secretariaat en administratie Abdij 9, Middelburg, tel. 01180-5541. Betalingen te verrichten via postrekening 97721 van de Amro-bank te Middel burg ten name van het Zeeuwsch Genootschap. WERKGROEPEN Werkgroep Historie en Archeologie Ir. J. A. Trimpe Burger, voorzitter Landstraat 5, Aardenburg M. P. de Bruin, vice voorzitter Mr. C. Kannegieter, secretaresse Oude Vlissingseweg 58, Middelburg Drs. P. J. van der Feen P. J. Brand Werkgroep Palaeontologie Drs. P. J. van der Feen, voorzitter A. Haandrikman, secretaris J. M. Moraal, penningmeester Drs. G. Kortenbout van der Sluys Ir. J. A. Trimpe Burger Domburgse Weg 6, Domburg Nachtegaallaan 68, Goes Werkgroep voor Landschapsvorming „Levend Zeeland" Ir. J. van der Linden, voorzitter V. Cleerdinlaan 22, Aalst Mr. A. J. Peeck, wnd. secretaris Nieuwstraat 36, Middelburg Jhr. J. Stoop Drs. D. J. de Jong R. O. M. Waelput Werkgroep Dialectonderzoek West-Zeeuwsch-Vlaanderen SecretariaatA. Hoolhorst, Callenfelsstraat 27, Oostburg. 3

Archief | 1968 | | pagina 3