Bestuur: Drs. J. R. Glaubitz, voorzitter Klarebeeklaan 17, Middelburg Mr. W. D. de Bruine, secretaris Abdij 9, Middelburg J. de Bree, thesaurier Kastanjelaan 15, Middelburg J. H. Coppens, plv. secretaris Park Reygersberg 3, Oostkapelle Drs. A. C. Drinkwaard Bonzijweg 17b, Wemeldinge J. G. W. Gispen Beatrixstraat 18, Hulst Ir. J. L. van Sloten Touwbaan 10, Zierikzee Ir. J. A. Trimpe Burger Landstraat 48, Aardenburg Administratice: Mevr. C. A. van Almenkerk-van Leeuwen Adres secretariaat en administratie: Abdij 9, Middelburg, tel. 01180 - 5541 Betalingen te verrichten via postrekening 97721 van de Amro-bank te Middelburg ten name van het Zeeuwsch Genootschap. Commissie Redactie Archief: Dr. Ha. C. M. Ghijsen L. W. de Bree M. P. de Bruin Werkgroepen: Werkgroep Historie en Archeologie: Ir. J. A. Trimpe Burger, voorzitter Landstraat 48, Aardenburg M. P. de Bruin, vice-voorzitter Mr. C. Kannegieter, secretaresse Oude Vlissingseweg 58, Middelburg Drs. P. J. van der Feen P. J. Brand Werkgroep voor Landschapsvorming „Levend Zeeland": Ir. J. van der Linden, voorzitter V. Cleerdinlaan 22, Aalst N.B. Mr. A. J. Peeck, wnd. secretaris Nieuwstraat 36, Middelburg Jhr. J. Stoop Drs. D. J. de Jong R. O. M. Waelput Juridische Studiekring: Correspondentie-adres: Mr. C. Kannegieter Postbus 56, Middelburg. Telefoon 01180-3459 Werkgroep Dialectonderzoek W est-Zeeuwsch-Vlaanderen Secretariaat: A. Hoolhorst, Callenfelsstraat 27, Oostburg De Werkgroep Historie en Archeologie geeft een Bulletin uit, waarin worden opgenomen: Medede lingen van de Zeeuwse Vereniging voor Dialect onderzoek. Redactie: M. P. de Bruin Mr. C. Kannegieter Dr. Ha. C. M. Ghijsen K. J. van de Putte In de door Werkgroep Historie en Archeologie ver zorgde reeks Zeeuwse Studiën is als deel 1 versche nen: J. Th. de Smidt en M. P. de Bruin: Beeldend recht; tekeningen bij strafvonnissen uit Zierikzee (XVIe- XVIIIe eeuw) Hoofdredactie Zeeuwse Encyclopedie: M. P. de Bruin, voorzitter Mr. C. Kannegieter, secretaresse Drs. P. J. van der Feen Dr. W. S. S. van der Feen-van Benthem Jutting Ir. J. L. van Sloten Werkgroep Palaeontologie: Drs. P. J. van der Feen, voorzitter Domburgse Weg 6, Domburg J. M. Moraal, secretaris van Dam van Isseltstraat 3, Vlissingen J. van den Berg, penningmeester Drs. G. Kortenbout van der Sluys Ir. J. A. Trimpe Burger 9

Archief | 1969 | | pagina 7