13 maart prof. mr. P. van Schilfgaarde. "Misbruik van rechtspersoon lijkheid". 15 maart Concert in het Zeeuws Museum door Stoffel Gunst en Jaap Hoek. 22 maart Concert door het Bevelands Kamerkoor in de Koorkerk te Middelburg. 24 maart drs. A.C. van Kraay. "Poëzie en publiek". 29 maart Concert door het Bevelands Kamerkoor in de St. Willibrords- basiliek te Hulst met instrumentale medewerking van Jos Verpoor ten en Ferenc Hutyra. 26 april drs. R.L. Koops. "De Zelandia Illustrata"; dr. D.A. Wittop Koning. "De Middelburgse gildepenningen". In samenwerking met het Nederlands Genootschap voor Munt en Penningkunde in de Burgerzaal van het stadhuis te Middelburg. 3 mei Concert in de Lutherse Kerk te Middelburg door Frans Karei Adriaanse, Ferenc Hutyra, en Leen de Broekert. Uitvoering van "Das Musikalische Opfer" van J.S. Bach. 4 september J. van den Berg. "Fictie of werkelijkheid van de inversie van het landschap tijdens het holoceen". 13 september Concert door Wim van Beek op het orgel in de Oostkerk te Middelburg. 18 september C.J.F. Klaassen, arts. "De Munt van Zeeland 1580- 1799". 2 oktober mevr. V. de Groot. "Pollenonderzoek". 4 oktober Concert in de Geerteskerk te Kloetinge door het ensemble David Collyer. 14 oktober dr. N. Bakker. "Guido Gezelle als taal verzamelaar". 6 november prof. dr. H. Enno van Gelder. "De numismatiek als bron voor het historisch onderzoek". Cyclus 'De historicus en zijn bron nen' VI. 13 november E. van Hecke. "Solnhofen". 14 november dr. J.C.G.A. Briels. "De immigratie vanuit de Zuidelijke Nederlanden aan het einde van de 16e eeuw". 22 november Concert in het Zeeuws Museum door Dick Boon. Han Beekman, Rien Hillebrand en Stoffel Gunst. 11 december F.A.D. van Nieulande. "Miocene afzettingen in Midden en Zuid Frankrijk". 16 december dr. C. Taal. "De pers als bron voor het historisch onder zoek". Cyclus 'De historicus en zijn bronnen' VIL 20 december Kerstconcert door het Bevelands Kamerkoor in de Geer teskerk te Kloetinge. IX

Archief | 1981 | | pagina 7