Commissie Propaganda Encyclopedie A. Teunis, voorzitter J.H. Bor RA, lid J.J.B. Kuipers, lid A. Meulbroek, lid B. Oele, lid P. van der Veen, lid A. Verburg, lid Commissie Universitaire Contacten Mr. J.J. van der Weel, voorzitter Ir. J. Zuurdeeg, secretaris-penningmeester, Seislaan 7, 4333 GW Middelburg, tel. 01180-25061 Drs. R.C.E. Barbé, lid Drs. M. Beinema, lid Drs. S.M.M. Grootenhuis - Stevels, lid Drs. A.G.U. Hildebrandt, lid Mr. F.G.A. Huber, lid Drs. J.C. de Jong, lid Mr. J.A. Lander, lid Ir. C.B. Landré, lid Drs. A.J.H.M. Mutsaers, lid Mr. J. Oggel, lid F. A. van Spanje, lid Drs. P.A. Wolters, lid Commissie voor de Verzamelingen Drs. P.J. van der Feen, honorair conservator Dr. W.S.S. van der Feen - van Benthem Jutting, honorair conservator Drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator en conservator Historische en Kunsthisto rische voorwerpen Drs. J.L. Borghouts, subconservator Fossiele botten A.M. Dumon Tak, conservator Fossiele botten Drs. D.F. Hoeksema, subconservator Fossiele schelpen Drs. C.J.F. Klaassen, conservator Munten en Penningen Drs. J. Kluiver, conservator Boeken en Handschriften F. A.D. van Nieulande, conservator Fossiele schelpen Dr. P. Scherft, conservator Zelandia Illustrata Ir. J.A. Trimpe Burger, conservator Archeologische voorwerpen Vertegenwoordiging in het Bestuur van de Zeeuwse Museumstichting Op voordracht van het Genootschap hebben zitting in het Bestuur van de Stich ting Zeeuws Museum: Mr. R.H.A.M. Beaumont Drs. J.H. Kluiver J.M. Moraal XIX

Archief | 1984 | | pagina 17