Slotopmerking Zoals hierboven gezegd: deze lijst is nog maar een begin. Om de lijst te kunnen bijhouden kunnen wij ook uw gegevens gebruiken. Hebt u suggesties, opmerkingen enz. dan kunt u deze doorgeven aan de secreta ris van de Werkgroep Historie en Archeologie, p/a St. Pieterstraat 38, 4331 EW Middelburg. Hebt u een leemte weggewerkt? Wij verzoeken u vriendelijk om een exemplaar van uw publicatie of scriptie - al dan niet gepubliceerd - toe te zenden aan het rijksarchief in Zeeland, St. Pieterstraat 38, 4331 EW Middelburg. Andere onderzoekers kunnen dan kennis nemen van uw studie, terwijl ook de lijst bijge werkt kan worden. Rest mijallen dit aan het samenstellen van de lijst der leemten hebben meege werkt, hartelijk te bedanken, en de hoop uit te spreken dat de lijst voor het histo risch onderzoek over Zeeland een goede wegwijzer zal blijken te zijn. Namens het Bestuur van de Werkgroep Historie en Archeologie van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, drs. R.C. Hol, secretaris. NOTEN 1Beleidsplan van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, in: Archief. Mededelingen van hel Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen 1980, p. XVII - LXI (verder geciteerd als Beleidsplan). Voor het hoofdstuk over de Werkgroep Historie en Archeologie, zie p. XVII - XLI. 2. Encyclopedie van Zeeland. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Middelburg, 1982. (Deel III zal waarschijnlijk in 1984 verschijnen; hierin is tevens een bibliografie van geraadpleegde werken opgenomen). 3. Commissie van Advies voor 's Rijks Geschiedkundige publicatiën. Overzicht van de door bronnenpublicatie aan te vullen leemten der Nederlandsche Geschiedenis, 's-Gra- venhage,1904. 4. Rapport over de huidige stand en toekomstige planning van het wetenschappelijk onder zoek der Nederlandse geschiedenis. Samengesteld door de Historisch-Wetenschappelij- ke Commissie der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen. Amster dam, 1974. 5. Lijst van leemten in de kennis van de geschiedenis van Overijssel. /Uitgegeven door de] IJsselakademie, z.pl., z.j. [Zwolle, 1983], XXVII

Archief | 1984 | | pagina 25