SAMENSTELLING BESTUREN EN COMMISSIES PER 1 JANUARI 1985 Bestuur van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen J. Potteboom, voorzitter Mr. W. Blanken, vice-voorzitter J.A. Heyse, secretaris Mr. R.H.A.M. Beaumont, adjunct-secretaris J.H. Bor RA, thesaurier Drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator F.W.J. Puylaart, lid Drs. J.P. Vaane, lid H.J. Zuidervaart, lid Drs. A.G.U. Hildebrandt, lid B. Oele, lid voor de Werkgroep Historie en Archeologie Mr. J. van Marion, lid voor de Juridische Werkgroep J.M. Moraal, lid voor de Werkgroep Geologie Mr. M. Adriaanse - Quint, lid voor de Werkgroep Muziek A. Teunis, lid voor de Redactiecommissie Encyclopedie van Zeeland Drs. A.J.H.M. Mutsaers, lid voor de Commissie Universitaire Contacten Centrale administratie: Mw. A.G. van Vliet, Abdij 9, 4331 BK Middelburg, tel. 01180-33055. Bestuur van de Werkgroep Historie en Archeologie Drs. J.H. Kluiver, voorzitter Drs. L. Zoodsma, secretaris, St. Pieterstraat 38, 4331 EW Middelburg, tel. 01180-12767 B. Oele, penningmeester Ing. K.J.J. Brand, lid P.W. Sijnke, lid Ir. J.A. Trimpe Burger, lid J.B.P. Zuurdeeg, lid Bestuur van de Juridische Werkgroep Mr. G.R. André de la Porte, voorzitter Mr. E.G.M. Smit, secretaris-penningmeester Mr. C.H. Brinkman, lid Mr. A.F. Kooyman, lid Mr. J. van Marion, lid Mr. W. van Wouwe, lid Bestuur van de Werkgroep Geologie F.A.D. van Nieulande, voorzitter A.M. Dumon Tak, secretaris, Lepelstraat 34, 4354 KH Vrouwenpolder, tel. 01189-1741 J.J. Gunst - Roose, penningmeester J.M. Moraal, lid P. Wisse, lid XVI

Archief | 1985 | | pagina 14