SAMENSTELLING BESTUREN EN COMMISSIES OP 1 JANUARI 1989 Algemeen Bestuur Mr J. van Marion, voorzitter Prof. dr H.J. Pabbruwe, vice-voorzitter Drs A.M.P. Kaashoek, secretaris, regio Bevelanden Mr B. Doorewaard Boekhout, adjunct-secretaris J.A. Heyse, thesaurier E.A. Binkhorst, hoofdconservator Drs H.J. Zuidervaart, lid, regio Walcheren Drs J.P. Vaane, lid, regio Schouwen Duiveland Ing. K.J.J. Brand, lid, regio Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen B. Oele, lid voor de Werkgroep Historie en Archeologie J.M. Moraal, lid voor de Werkgroep Geologie Mw mr M. Adriaanse-Quint, lid voor de Werkgroep Muziek Drs A. Molendijk, lid voor de Werkgroep Theologie Mr C.F.E.P. Galama, lid voor de Juridische Werkgroep Zeeuwsch-Vlaanderen Drs A.J.H.M. Mutsaers, lid voor de Commissie Universitaire Contacten Drs R.L. Koops, lid voor de Redactie Archief en Werken Administratie van het Genootschap: Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg tel.01180-30347 Bestuur Werkgroep Historie en Archeologie Drs J.H. Kluiver, voorzitter Drs PW. Sijnke, vice-voorzitter Drs L. Zoodsma, secretaris, St Pieterstraat 38 4331 EW Middelburg tel.01180- 38920 B. Oele, penningmeester Ing.K.J.J. Brand, lid Ir J.A. Trimpe Burger, lid J.P.B. Zuurdeeg, lid Bestuur van de Juridische Werkgroep Mr C.H. Brinkman, voorzitter Mr M. van Walraven, secretaris-penningmeester Mr W.S.A. van Geloven, lid Mr C.J. Meyler, lid Mr M.A. Vermeulen, lid Bestuur van de Werkgroep Geologie G.J. Geuze, voorzitter F.A.D. van Nieulande, vice-voorzitter J. Gunst, secretaris, Kloetingseweg 56, 4462BB Goes tel.01100-16173 R. Pouwer, penningmeester H. Korstanje, lid J.M. Moraal, lid XXIV

Archief | 1989 | | pagina 26