Huisvestingscommissie Eind 1989 heeft het bestuur een huisvestingscommissie ingesteld met de op dracht na te gaan a. welke wensen er in kringen van het Genootschap ten aanzien van huisvesting leven, b. welke wensen er bij verwante instellingen met betrek king tot dit probleem leven, c. of voor de oplossing van dit probleem een ge schikt gebouw beschikbaar is, d. wat de financiële consequenties daarvan zijn. In 1990 hoopt de commissie een eerste verslag aan het bestuur uit te brengen. Activiteitencommissie De commissie heeft zich ook dit jaar weer belast met de voorbereiding en bege leiding van de wintercolleges, die, zoals eerder gezegd, succesvol verlopen zijn. Ook nam zij de organisatie van de excursie naar Schouwen-Duiveland voor een groot deel op zich. Aan andere zaken, zoals regionalisatie van Genootschapsactiviteiten, verbetering van het imago van het Genootschap in de publiciteit, ledenwerving en de organi satie van een genootschapsdag is zij helaas niet toegekomen. Daartoe zouden sub-commissies in het leven geroepen moeten worden, waarvoor echter nauwe lijks geïnteresseerde Genootschapsleden beschikbaar zijn. Ook hier deed en doet zich dus het probleem voor dat het draagvlak voor Genootschapsactiviteiten te klein is. Veel te veel kwam neer op te weinig leden. Desondanks ziet de commis sie met tevredenheid terug op datgene, wat ze bereikt heeft. drs A.M.P. Kaashoek, secretaris. pw» Gezicht op de haven van Middelburg door J.F. Schütz. Geschenk van de Algemene Zeeuwse Verzekering Maatschappij ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum. XIV

Archief | 1990 | | pagina 16