SAMENSTELLING BESTUREN EN COMMISSIES OP 1 JANUARI 1990 Algemeen Bestuur Mr J.van Marion, voorzitter Prof. dr H.J. Pabbruwe, vice-voorzitter Drs A.M.P Kaashoek, secretaris, regio Bevelanden Mr B.Doorewaard Boekhout, adjunct-secretaris J.A.Heyse, thesaurier E.A. Binkhorst, hoofdconservator Drs H.J.Zuidervaart, lid, regio Walcheren Drs J.P.Vaane, lid, regio Schouwen Duiveland Ing. K.J.J.Brand, lid, regio Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen B.Oele, lid voor de Werkgroep Historie en archeologie J.M.Moraal, lid voor de Werkgroep Geologie Mw mr M.Adriaanse-Quint, lid voor de Werkgroep Muziek Drs A.Molendijk, lid voor de Werkgroep Theologie Mr C.F.E.P. Galama, lid voor de Juridische Werkgroep Zeeuwsch-Vlaanderen Drs A.J.H.M.Mutsaers, lid voor de Commissie Universitaire Contacten Drs R.L.Koops, lid voor de Redactie Archief en Werken Administratie van het Genootschap: Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg tel.01180-30347 Bestuur Werkgroep Historie en Archeologie Drs J.H.Kluiver, voorzitter Drs L.Zoodsma, secretaris, St Pieterstraat 38, 4331 EW Middelburg tel.01180- 38920 B.Oele, penningmeester Ing.K.J.J.Brand, lid Drs C.H.J. Peters, lid Ir J.A.Trimpe Burger, lid J.PB.Zuurdeeg, lid Bestuur van de Juridische Werkgroep Mr J.M. de Jonge, voorzitter Mr Th.H. Lind, secretaris-penningmeester Mr W.S.A.van Geloven, lid Mr C.J.Meyler, lid Mr M.A.Vermeulen, lid Bestuur van de Werkgroep Geologie G.J.Geuze, voorzitter F.A.D.van Nieulande, vice-voorzitter J.Gunst, secretaris, Kloetingseweg 56, 4462BB Goes tel.01100-16173 R.Pouwer, penningmeester H.Korstanje, lid J.M.Moraal, lid A. Bockkom, lid XXV

Archief | 1990 | | pagina 27