The Stones of a crown lifted up, as ensigns in the Messias land, for the salvation of God's people: shewn in a sermon on Zechariah IX. 16. Inpresence of that Illustrious Prince and Lord, William-Charles-Henry-Friso. Prince of Orange and Nassau, The day after his highness was solemnly invested as Stadholder...of Zealand. Delivered in the New Church of Middlehurgh, May 10. 1747. By Jaco bus Willemsen S.S.T.P. and Minister of Middlehurgh in Zealand. Translated from the Low Dutch. Edinburgh, printed for John Yair Bookseller, 1748. Derde druk, J. van Rentergem en J. Dane, Middelburg 1760. Heilwensch aan den doorluchtigsten vorst en heere, Willem Karei Friso verkoozen stadhouder ingehuldigd binnen Middelburg in Zeeland, den van bloeimaand MDCCXLVII. Middelburg, L. Bakker (1747). Gedenkteken, opgerecht ter nagedachtenis van den Rechtveerdigen, in eene lykrede op hetafsterven van ...Isaak Schorer, hoogleeraar der kerkelyke ge- schiedenisse ...leeraar van de gemeinte des Heeren in Middelburg ...door Jacobus Willemsen. Middelburg. L. en J. Bakker. 1751. Herdruk, J. van Rentergem en J. Dane, Middelburg 1760. Nederland in den rouw of Herts- en lyktraanen ter onsterfelyke gedachtenis van den doorluchtigsten, hoogstgeboren vorst en heere Willem Karei Henrik Friso, door Gods genade, prinse van Oranje en Nassau enz. enz. op het onverwacht en tot ziel-innige droefheid overleeden den 22sten van den wynmaand. MDCCLI. Uitgestort door Jacobus Willemsen Middelburg, H. Sas, boekverkooper (1751). Lykgedichten op het smertelyk overlyden van den Weledelen Grootachtbaaren Heere, den Heere, Mr. Wilhelm van Citters ...ontslaapen den 28sten November 1758 (door Jacobus Willemsen, Johan de Raad e.a.) (Middelburg, 1758). Noodige handleiding om recht biddag te houden, door beantwoording van eenige vraagstukken, betreffende de plichten van eenen Christen en zyn betaamelyk ge drag omtrent den plegtigen Dank- Vast- en Bededag. L. Bakker, Middelburg z.j. Derde druk, J. van Groeningen, Utrecht z.j. Opwekking aan myn dierbaar Middelburg by gelegenheid der blyde inkoom- ste, in Zee lands hof- en hoofdstad, van den doorluchtigsten Vorst en Heere Wil lem den Vyfden, Prinse van Oranje en Nassau enz.... den 22sten Mei 1766 (door Jacobus Willemsen). Middelburg (1766). Hertsterkte in Jehova, of aanmoedigende opwekking tot eene gezette oefeninge der Godzaligheid enz. Ter nutte stichting in rym gesteld. Middelburg. H. Sas en J. Dane, 1775. Een graaggetrouw dienaar van Jezus Christus, die bij zijn leven, werk-ijverig in den dienst van zijnen Heere, ook na zijnen dood, nog tot zegen is; vertoond het uitmuntende voorbeeld van den grooten en werk-ijverigen apostel Petrus, verkla ring van 2 Petr. 1:13-15, en ter godvruchtige navolging, gemoedelijk aangepree- zen. Bij gelegenheid van zijnen vijftig-jaarigen predikdienst plechtig gevierd. 27 november en 2 december 1774. Middelburg. H.Sas en J.Dane. 1777. 113

Archief | 1991 | | pagina 147