DE AUTEURS Drs. B. Woelderink (1938) studeerde geschiedenis aan de RU Utrecht en is thans directeur van het Koninklijk Huisarchief te 's-Gravenhage. Peter Blom (1963) is sinds 1989 gemeentearchivaris van Veere. Dr. P. Scherft (1916) studeerde klassieke talen aan de RU Leiden en promoveerde aldaar in 1966 op een proefschift getiteld Het sterfhuis van Willem van Oranje. Hij was Rijks archivaris in Zeeland. Ing. J.T.H.C. Schepman (1925) volgde HTS werktuigbouw en een bibliotheekopleiding. Hij was hoofd van de Technische Bibliotheek te Vlissingen en is lid van 'De Zonnewijzer- kring'. drs. I.H. Vogel-Wessels Boer (1939) studeerde sociale geografie aan de RU Utrecht en is conservator van de historisch-topografische atlas 'Zelandia Illustrata' van het Zeeuws Genootschap. dr. ir. W.G. Beeftink (1926) studeerde tuinbouw aan de Landbouwhogeschool te Wagenin- gen en promoveerde aldaar in 1965 op een proefschrift getiteld De zoutvegetatie van ZW- Nederland beschouwd in Europees verband. Van 1957 tot 1987 was hij verbonden aan het Delta Instituut voor Hydrobiologisch Onderzoek te Yerseke en publiceerde hij artikelen over de oecologie van zoutplanten. H. Uil (1953) is streekarchivaris van Schouwen-Duiveland. Ir. J.A. Trimpe Burger (1923) studeerde tuinbouw, hoofdvak plantenteelt, bijvakken bo demkunde en plantenziektenkunde aan de Landbouwhogeschool te Wageningen en was als provinciaal archeoloog voor Zeeland verbonden aan de Rijksdienst voor het Oudheid kundig Bodemonderzoek te Amersfoort. Is conservator archeologische voorwerpen en objecten van het Zeeuwsch Genootschap. Dr. R.M. van Heeringen (1953) studeerde archeologie aan de RU Leiden hoofdvak prehis torie, bijvakken middeleeuwse archeologie en quartair geologie. Hij is wetenschappelijk medewerker bij de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek te Amersfoort en provinciaal archeoloog in Zuid-Holland. 255

Archief | 1994 | | pagina 281