Hulst, Middelburg, Nieuwerkerk, Oostburg, Reimerswaal-Nieuwlande, Scherpenisse-Westkerke, Sint Kruis, Valkenisse, Veere, Vlissingen, Zuidzande.) 1992 R. Rentenaar, De plaatsnamen op -inge(n) in Zuidwest-Nederland1 (Voornamelijk Zeeland; met index.) J.H. Kluiver, De middeleeuwse houten gevel Wagenaarstraat 1 te Middelburg. Geschiedenis en restauraties33 E.C. Dijkhof, Zegelen in Middelburg. Beoorkonding, bezegeling en institutio nele ontwikkeling in Middelburg in de dertiende en het eerste kwart van de veertiende eeuw57 J.R Sigmond, Een voyaige ter zee, anno 154489 (Scheepsjournaal over periode van 12 juni tot 21 juli van een vlootoperatie van de keizerlijke vloot; de reis ging van Veere naar Dover, vervolgens met een Engels escorte naar Calais.) G.J. Hooykaas en F.J.R Santegoets, Politieke opinie in Zeeland in 1845 101 (Meningen van Zeeuwen over het voorstel tot herziening van de grondwet: het Negenmannenvoorstel.) R.M. van Heeringen, Archeologische Kroniek van Zeeland over 1991 117 (Vindplaatsen: Aardenburg, Axel, Biervliet, Borsele, Domburg, Duiveland, Haamstede, Hulst, Middelburg, Nieuw-Namen, Serooskerke, Sluis, Tholen, Zierikzee.) 1993 C.M. van Hoorn en J.L. Kool-Blokland, Geneeskunde in Zierikzee, Zierikzeese medici in de zeventiende en achttiende eeuw1 P.A. Henderikx, Walcheren van de 6e tot de 12e eeuw. Nederzettings geschiedenis in fragmenten113 M.J. Burger, Torens op Zuid-Beveland157 (Kerktorens te Baarland, Bakendorp, 's-Gravenpolder, 's-Heer Abtskerke, 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Hendrikskinderen, Kapelle, Kloetinge, Kruiningen, Nisse, Oudelande, Ovezande, Schore, Waarde, Wemeldinge.) R.M. van Heeringen, Archeologische Kroniek van Zeeland over 1992 185 (Vindplaatsen: Aardenburg, Axel, Baarland, Biervliet, Borssele, Brouwershaven, Cadzand, Domburg, Goes, Haamstede-Brabers, Hooge- lande, Hulst, Middelburg, Oostburg, Oostkapelle, Oudelande, Poortvliet, Reimerswaaal-verdronken Valkenisse, Saeftinghe, Terneuzen, Valkenisse, Veere, Westerschouwen, Wissenkerke, Yerseke, Zierikzee.) 15

Archief | 1995 | | pagina 193