Pieter Zeeman-Gezelschap Geen gegevens verstrekt. Commissie voor de Jaarrekening A. Krijgsman B. Oele jhr. dr. G.F. Sandberg Commissie tot Redactie van Archief en Werken dr. P.J. Verkruijsse, voorzitter en eindredacteur drs. A.C. Meijer, secretaris (p/a Rijksarchief in Zeeland, St. Pieterstraat 38, 4331 EW Middelburg, (0118) 63 89 20)' dr. ir. W.G. Beeftink prof. dr. P.A. Henderikx drs. J.H. Kluiver drs. D.M.A. Noorlander-van der Lee dr. F.F.X. Smulders ir. J.A. Trimpe Burger drs. A. Wiggers Commissie voor de Verzamelingen dr. P. Scherft, honorair conservator drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator en conservator Geschiedkundige Voorwerpen en Objecten, Kunst en Nijverheid drs. A.P.J. Bil, subconservator Fossiele Botten A. Bockkom, subconservator Fossiele Schelpen mr. W. Dirksen, conservator Handschriften drs. C.J.F. Klaassen, conservator Munten en Penningen J.M. Moraal, conservator Gesteenten en Mineralen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen dr. F.F.X. Smulders, conservator Boeken en Handschriften drs. P.J. Smallegange, subconservator Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata ir. J.A. Trimpe Burger, conservator Archeologische Voorwerpen en Objecten drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata Activiteitencommissie drs. A.M.P. Kaashoek drs. G.M. Kerkhof mr. J. van Marion J.M. Moraal mr. A.J. Peeck drs. P.J. Vaane J.W. Weug Commissie tot Redactie van het Tijdschrift Zeeland dr. J.L. Kool-Blokland, hoofdredacteur (Trix Terwindtstraat 27, 4333 CG Middelburg, (0118) 63 39 40) XXIV

Archief | 1995 | | pagina 28