SAMENSTELLING VAN BESTUUR, WERKGROEPBESTUREN EN COMMISSIES OP 1 JANUARI 1997 Algemeen bestuur J.L.J.B. baron Sweert,s de Landas, voorzitter J.W. Weug, vice-voorzitter drs. A.M.P. Kaashoek, secretaris drs. D.M.A. Noorlander-van der Lee. adjunct-secretaris J.A. Heyse, thesaurier drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator H. Uil, lid, regio Schouwen-Duiveland mr. C.A. Meulendijk, lid, regio Walcheren drs. A.M.J. de Kraker, lid, regio Oost Zeeuwsch-Vlaanderen drs. 1. Ooms-Siebenga, lid, regio West Zeeuwsch-Vlaanderen A.C. Rijken, lid voor de Werkgroep Geologie P.J. Triou, lid voor de Werkgroep Historie en Archeologie dr. A.A. Clement, lid voor de Werkgroep Muziek drs. A. Molendijk, lid voor de Werkgroep Theologie drs. E.F. Molendijk-Dijk, lid voor de Werkgroep Maatschappijwetenschappen drs. J.P. Vaane, lid voor de Werkgroep Kunstgeschiedenis H.W. Göbel M.A., lid voor de Werkgroep Film/Media/Communicatie prof. dr. P.A. Henderikx, lid voor de Commissie tot redactie van Archief en Werken dr. J.L. Kool-Blokland, lid voor de Commissie lot redactie van het tijdschrift Zeeland Dagelijks bestuur J.L.J.B. baron Sweerts de Landas, voorzitter J.W. Weug, vice-voorzitter drs. A.M.P. Kaashoek, secretaris drs. D.M.A. Noorlander-van der Lee, adjunct-secretaris J.A. Heyse, thesaurier drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator Bestuur van de Werkgroep Historie en Archeologie drs. J.H. Kluiver, voorzitter drs. F. van der Doe, vice-voorzitter J.H.F. Schwartz, secretaris (p/a. Rijksarchief in Zeeland, Sint Pieterstraat 38, 4331 EW Middelburg), (0118) 63 89 20) P.J. Triou, penningmeester drs. C.N. Polderman J.P.B. Zuurdeeg Redactieadres Nehalenniabulletin van de Werkgroep Historie en Archeologie en de Zeeuwsche Vereeniging voor DialectonderzoekJ.J.B. Kuipers. Balans 17. 4331 BL Middelburg. (0118) 62 37 32. Bestuur van de Werkgroep Geologie P.W. Moerdijk, voorzitter XX

Archief | 1997 | | pagina 22