Commissie voor de Verzamelingen dr. P. Scherft, honorair conservator drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator en conservator Geschiedkundige Voorwerpen en Objecten, Kunst en Nijverheid drs. A.P.J. Bil, subconservator Fossiele Botten A. Bockkom, subconservator Fossiele Schelpen drs. A. van Dijk, subconservator Ruilabonnementen mr. W. Dirksen, subconservator Handschriften drs. C.J.F. Klaassen. subconservator Munten en Penningen J.M. Moraal, conservator Gesteenten en Mineralen F.A.D. van Nielande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen dr. F.F.X. Smulders, plaatsvervangend hoofdconservator drs. P.J. Smallegange, subconservator Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata ir. J.A. Trimpe Burger, conservator Archeologische Voorwerpen en Objecten drs. H.J. Vader, subconservator Boeken drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Historisch-topografische Atlas Zelan dia Illustrata Commissie tot redactie van Archief en Werken dr. P.J. Verkruijsse, voorzitter en eindredacteur drs. D.M.A. Noorlander-van der Lee, secretaris (p/a. Postbus 15, 4370 AA Koudekerke, (0118) 55 12 31 dr. ir. W.G. Beeftink prof. dr. PA. Henderikx drs. J.H. Kluiver drs. A.C. Meijer dr. F.F.X. Smulders ir. J.A. Trimpe Burger drs. A. Wiggers Activiteitencommissie drs. A. van Dijk drs. A.M.P. Kaashoek drs. G.M. Kerkhof mr. J. van Marion J.M. Moraal drs. I. Ooms-Siebenga mr. A.J. Peeck drs. P.J. Vaane J.W. Weug Commissie tot redactie van het tijdschrift Zeeland drs. C.N. Polderman, hoofdredacteur (Oudestraat 51,4351 AT Veere. (0118) 50 20 10) dr. F.F.X. Smulders, tekslredacteur en plaatsvervangend hoofdredacteur ir. A.J. Beenhakker S. Buijs dr. J. Dekker XXII

Archief | 1997 | | pagina 24