Commissie voor cle Verzamelingen dr. P. Scherft, honorair conservator drs. J.H. Kluiver, hoofdconservator en conservator Geschiedkundige Voorwerpen en Objecten, Kunst en Nijverheid dr. F.F.X. Smulders, plaatsvervangend hoofdconservator drs. A.P.J. Bil, conservator Fossiele Botten drs. A. van Dijk, conservator Ruilabonnementen mr. W. Dirksen, conservator Handschriften drs. C.J.F. Klaassen, conservator Munten en Penningen J.M. Moraal, conservator Gesteenten en Mineralen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen drs. P.J. Smallegange, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelandia Illu- strata ir. J.A. Trimpe Burger, conservator Archeologische Voorwerpen dis. H.J. Vader, conservator Boeken drs. LH. Vogel-Wessels Boer, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelan dia II lu strata Commissie tol Redactie van Archief en Werken dr. P.J. Verkruijsse, voorzitter en eindredacteur drs. D.M.A. Noorlander-van der Lee, secretaris dr. ir. W.G. Beeftink prof. dr. P.A. Hcnderikx drs. H.J. Kluiver drs. A.C. Meijer dr. F.F.X. Smulders drs. A. Wiggers Activiteitencommissie drs. A. van Dijk drs. A.M.P. Kaashoek drs. G.M. Kerkhof J.M. Moraal drs. I. Ooms-Siebenga mr. A.J. Peeck drs. J.P. Vaane ing. J.W. Weug Commissie tot Redactie van het Tijdschrift Zeeland drs. C.N. Polderman, waarnemend hoofdredacteur (Oudestraat 51, 4351 AT Veere, 0118-502010) dr. F.F.X. Smulders, tekstredacteur en plaatsvervangend hoofdredacteur drs. C.E. Zonnevyllc-Heyning, opmaakredacteur ir. A.J. Beenhakker dr. J. Dekker dr. A.H.L. Huiskes dr. J.L. Kool-Blokland dr. A.M.J. de Kraker drs. A. Molendijk XXII

Archief | 1998 | | pagina 24