Commissie voor cle Verzamelingen dr. P. Scherft, honorair conservator dr. F.F.X. Smulders, plaatsvervangend hoofdconservator drs. A.P.J. Bil. conservator Fossiele Botten drs. A. van Dijk, conservator Ruilabonnementen mr. W. Dirksen, conservator Handschriften drs. F. van der Doe. conservator Volkenkunde drs. C.J.F. Klaassen, conservator Munten en Penningen J.M. Moraal, conservator Gesteenten en Mineralen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen drs. P.J. Smallegange, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelandia IIlu- strata ir. J.A. Trimpe Burger, conservator Archeologische Voorwerpen drs. LH. Vogel-Wessels Boer. subconservator Historisch-Topografische Atlas Ze landia Illustrata Commissie tot redactie van Archief en Werken prof. dr. P.A. Henderikx, wrnd. voorzitter en eindredacteur drs. R.N.G. Guldenmund, secretaris ir. W.G. Beeftink drs. A.C. Meijer dr. F.F.X. Smulders drs. A. Wiggers drs. C.E. Zonnevylle-Heyning Activiteitencommissie drs. A. van Dijk. drs. G.M. Kerkhof J.M. Moraal drs. I. Ooms-Siebenga C. Punt-Voorbij ir. C.J.M. van Unen drs. J.P. Vaane ing. J.W. Weug drs. M. Beinema Commissie tot redactie van het tijdschrift Zeeland dr. J. Dekker, hoofdredacteur (Statenhove I nr. 15. 4336 CA Middelburg 0118- 633354) dr. F.F.X. Smulders, tekstredacteur en plaatsvervangend hoofdredacteur ir. A.J. Beenhakker dr. A.H.L. Huiskes dr. J.L. Kool-Blokland dr. A.M.J. de Kraker drs. A. Molendijk drs. C.N. Polderman drs. C.E. Zonnevylle-Heyning 126

Archief | 1999 | | pagina 136