De taakverdeling binnen de agendacommissie was in 1999 als volgt: drs. I.H. Vo- gel-Wessels Boer en drs. P.J. Smallegange waren belast met de selectie van het beeldmateriaal, verzorgden de teksten en controleerden de kwaliteit van de re producties, drs. R.G.N. Guldenmund beoordeelde de kwaliteit van het taalge bruik en drs. H. Plasse was voorzitter. A.K. van Noppen verzorgde het secretari aat van de commissie, de administratie en de ondersteuning van de verkoop. C.J.G.Th.M. van Kempen gaf inhoud aan de commerciële activiteiten. De com missie en het Genootschap zijn hem veel dank verschuldigd voor zijn inzet. Commissie Ledenwerving De Commissie Ledenwerving kwam niet bijeen maar had wel onderling telefo nisch contact. Een van de aanbevelingen aan het bestuur, een nieuwe Genoot schapsfolder, is inmiddels uitgevoerd. Het breed verspreiden van deze folder bij diverse activiteiten en publicaties van het Genootschap is een van de strategieën om leden te werven. Rectificatie In Archief 1999 is een fout geslopen in het Jaarverslag van de secretaris over 1998 (blz. 109-116). De openingszin van het verslag moet als volgt luiden: 'In juni ontstond een crisis in het algemeen bestuur als gevolg van het ontbreken van begrip van en overeenstemming over de te nemen maatregelen naar aanleiding van de onhaalbaarheid van hel continueren van de exploitatie van huize 's-Herto- genbosch, de wijze waarop een deel van de verzamelingen wordt beheerd en de tegenwerking die het dagelijks bestuur met name op het gebied van zorg van een van de DB-leden ondervindt. Voorzitter J.L.J.B. baron Sweerts de Landas, vice- voorzitter drs. D.M.A. Noorlander-van der Lee en adjunct-secretaris G.C. van Mal land wensten niet langer de bestuurlijke verantwoordelijkheid voor deze gang van zaken te dragen en traden af' 186

Archief | 2000 | | pagina 196