Conservatoren dr. P. Scherft, honorair conservator drs. A.P.J. Bil, conservator Fossiele Botten mr. W. Dirksen. conservator Handschriften drs. F. van der Doe. conservator Volkenkunci drs. C.E. Heyning, conservator Kunst. Kunï pen J.M. Moraal, conservator Gesteer en en Min F.A.D. van Nieulande, conservator Naluurhi; drs. C.N. Polderman, conservator A.cheolog) drs. P.J. Smallegange. conservator Zeiandia I dr. F.F.X. Smulders, conservator Houten Ge\ G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator F G.E.W. Visscher-Passmann, conservator Han J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. LH. Vogel-Wessels Boer, conservator Zd Commissie tot Redactie van Archief en Werkj prof. dr. P.A. Hcnderikx, voorzitter en eindrd dr. F.F.X. Smulders (secretaris) dr. ir. W.G. Beeftink drs. C.E. Heyning drs. I.J. van Loo drs. A.C. Meijer drs. E.L. Wiers-Menschaar Agendacommissie drs. H. Plasse (voorzitter) drs. P.J. Smallegange drs. I.H. Vogel-Wessels Boer drs. E.L. Wiers-Menschaar Activiteitencommissie drs. M. Beinema dr. G.T.M. van Eek dr. J. De Groene drs. I. Ooms-Siebenga C.P. Punt-Voorbij ir. C.J.M. van Unen ing. J.W. Weug Commissie tot Redactie van het Tijdschrift 2 drs. C.N. Polderman, hoofdredacteur (Oudi nummer (0118) 50 20 10) drs. E.L. Wiers-Menschaar, tekstredacteur dr. J. Dekker, plaatsvervangend hoofdredact ir. A.J. Beenhakker drs. C.E. Heyning dr. A.H.L. Huiskes Het Koninklijk Zeeuwsch Ge nootschap der Wetenschappen, opgericht in 1769, stelt zich ten doel wetenschap te beoefenen en kennis te verbreiden, inzon derheid met betrekking, tpt Zee land. Het tracht dit döèï te ver wezenlijken door de instand houding en uitbreiding van mu seale verzamelingen, de uit gave van een wetenschappelijk jaarboek (het Archief), een reeks monografieën (de Werken) en een cultureel-wetenschappelijk tijdschrift (Zeeland), alsmede door de organisatie van lezin gen en congressen. Voor de vakgebieden geschie denis, archeologie, geologie, rechtsgeleerdheid, muziek, theologie, maatschappijweten schappen, film, media, commu nicatiewetenschappen, kunstge schiedenis en techniek kent het Genootschap Werkgroepen. Behalve de Werkgroepen zijn een aantal Commissies actief, met name op het gebied van in- I terne aangelegenheid van de j vereniging, de cultuurhistori sche en natuurhistorische ver zamelingen van het Genoot- schap en publicatiezaken. U kunt het Genootschap steu nen door toe te treden als lid en, desgewenst een bijdrage te leveren aan de werkzaamheden van een van de Werkgroepen of Commissies. Voor nadere inlichtingen om trent het Genootschap gelieve men zich te wenden tot het secretariaat: Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg, (0118) 65 43 47.

Archief | 2001 | | pagina 219