twaelf vorken twaelf dessert lepels twaelf dito vorken twaelf lepels, twaelf vorken met het waepen van Hu ijsman en van (Titters een kroeslje en een lepeltje een etuij met lepel vork en mes een groot agaat tafel mes agtien tafelmessen met houte hegten en silver twaelf lepels twaelf vorken drij lepeltjes drij vorktjes vier kandelaars [Hier eindigt de opsomming van /.ilver en begint de inventar pen| twee souscoupen een soupe lepel een tiere moijlle een doorgeslaege truweel ses messen met agate hechten een eommetje een lampet schotel en kan twee kleene suijker bustjes een olij en azijn opsettje een opzettje voor lamoensap en soja twee comfoorljes met houte voetjes een inktpot ses silvere blaekers een paar slingerarmen. voor de schouw van meubels en andere voorwer- t Cabin ast de Geele Camer ses engelsche stoelen met de matrassen van goude stof twee noteboome speeltaefeltjes een verlakt theetafeltjes met twee verlakte blaedtjes een ecran van tapiserij een kaers schermtje geborduurt een copere schop, een dito lang en een dito vaeger met een Akens blaesbalktje drij stux Spaensche vloermatten agl deurgeslaege porcelaine coptjes. wit por- celein dertien coptjes. wit porcelein drij theepottjes, wit porcelein elf flessies en pottjes in soort, wil porcelein een chocolaedecop en schotel, wit porcelein ses Saxsis chocolaede coptjes met ooitjes tien coppel Saxsis coffij goed tien speksteene beeltjes een witte spoelcom met ooren Saxsis een theepot en schotel en een melkcannetje en schotel van wit Saxsis een wit porcelaine sluijt bustje een rooije trekpot met goud beslage een grijse trekpot in de gedaente van een vrugt met goud beslaegen een blaeuwe trekpot, met goud beslaegen een blaeuwe spoelcom een dito trekpot met twee dito schoteltjes ses coppel theegoed met bruijne randen ses dito dito sijnde bulletjes twaelf dito. blauw coffij goed zijnde vissertjes een blauw suijker schoteltje twee coptjes met oortjes van binnen versilvert elf schoteltjes en twaelf coptjes rood thee goed tien schoteltjes en elf coptjes geamalieerd thee goed een dito trekpot en schotel ses geamaljeerde chocolaede coptjes met oortjes twee dito spoelcommen en een deksel een dito melk can en schotel een dito theebusse ses coppel dito thee goed, harte beestjes twee dito trekpotten met scholels een porcelaine Japanse theeketel twaelf coppel coffij goed met blommetjes vijf coppel thee goed. yriassen twee gebloemde Japanse commen een swart chinees cettje beslaende in een trek pot en schotel, een melkcan en schotel en een theebus ses chocolade koptjes een com en schotel een dito dito met een deksel twaelf coppel theegoed twee note boome taefels en vier gerridons twaelf geele bekleede stoelen twee geele glas gordijnen met haere rabatten twee groote glaese spiegels dertien pourtraitten van de familie met goude lijsten het portrait van de heer van Imhof een «root viercant pourtrait in een vergulde lijst twee kleene pourtraitten, waarvan d'eene in een vergulde lijst, d'andere in een swarte twee bloemstuktjes waterverf van Heusten- berg 77

Archief | 2001 | | pagina 87