dertien glaese chocolaede coppen een partij theebussen, doosen. muntjes en rommeling twee blikken tol de vuurmandes Op de Galderii een kas met glaese deuren vol poppegoed van de kinderen en daar op seven porcelaine spoelcommen in soort elf speksteene popljes ses theebusges en twee melk cannetjes Op de Agtersolder een oostindische kist en daarin drij Japanse rokken en voorts eenige kleede ren van de vrouw overledene een paviljoen met bed, hooftpeulen en matras een oostindische kist met drij slooten een rustbank en matras een beste wieg in een casse een kleertaefel en rommeling van mandes als anders Agier de Meiidecamcr een rustbank een bed. hooftpeulen, vier hoofdkussens en dri j dekens in soort een groen behangsel Op de Meiidecamcr twee bedden drij kussens, een matras en ses dekens een spiegeltje een taefeltje ses stoelen tn een comptoir op de Zolder een partij kisties, casten, doosen mandes en rommeling Op de Camer van de knegt een bed, hooftpeulen, twee kussens en drij deekens Een cas bii deselve camer. daer in een kope spuijt een dito vuijlis blik een partij borstel werk Op de Voorsolder een mangel taefel met zijn loebehooren twee groote parssen twee kleertaefels, kleerstokken een staende plael; in de schouw Op de solder daer aan volgende een parsse twee wiegen een bakermat twee taefelstoelen een rak voor porcelain een blink bord. en eenige rommelinge In de Kookkeukcn ses kopere ketels kleijn en groot twee casserolJen een kopere stoof schotel een metaele pot twee kopere schuijm spaen een dito broeder pan vier kopere blaekers inde Spinde twee kopere bekkens vijf dito koeke pannen in soort een dito en een blikke coffij kan een dito stermijn tot de viskelel een dito deksel twee dito com fooien een dito mortier een dito bedpan drij tinne schotels in soort agt assietten in soort een gautiere twee groot assietten twee soupe commetjs vieren twintig borden ses soupe borden vier gaete plaeten drij tinne bierkannen in soort drij dito souse commen in soort vier tinne trekpoolen twee tinne kandelaars vijf dito waterpotten een dito sieke pan twee tinne tragters buijten de spinde drij strijkijsers en twe roosterstjes twee kopere assehen testen een dito, chocolaede kan twee dito. thee ketels en confooren drij dito waterketels een dito Icoekepan met een steel een dito doofpot een dito assehen ketel een ijsere koeke pan met een steel vijf dito comfooren in soort twee roosters twaelf pasteij bliktjes en een blikke peper bus twee blikke braadpannen een loopend spil met twee speeten daar toe vier blikke blaekers schoppe lange treeften en ander ijser keuken goed agt keuken stoelen en een tafel een partij potten pannen en rommelinge 84

Archief | 2001 | | pagina 94