ZELFPORTRET 179 Er gaat n.l. een bus uit Goes (de laatste) om 9.15 en daar kan je je fiets opleggen. Kom je echter met mijn fiets uit Goes, stuur de jouwe dan door naar Middelburg uit Amst. Er gaat hier n.l. 'n treintje van 's Gravenpolder 's avonds om 20.48 en dan ben je om 21.26 in Middelburg, 't Mooiste zou natuurlijk zijn, als je met die trein van 6.53 uit Amst. kon komen. We hebben dan een uur langer. Reken het nu zelf maar eens uit en schrijf tijdig of ik voor die fiets moet zorgen. We hopen nu maar: tot ziens. Met de beste groeten van ons drieën Je Vriend Poldermans. [briefkaart] 's Gravenpolder [23] Augs 36 Zeer geachte Vriend. Hartelijk dank voor je felicitatie bij het slagen van Beppie. Dat we buitengewoon blij waren, kunt ge levendig begrijpen, 't Is 'n heel pak van 't hart en dat we ook daar prettige vacantie dagen doorbrengen, spreekt vanzelf. Met genoegen las ik je Erasmus-bijdrage in de Middelburger. Dus daarvoor was dat oordeel van Busken Huet nodig!149 'k Lees in de Bibliografie van Sijthoff, dat v/d Ven 'n boekje heeft geschreven Zeeuws volk in Zeeuwse dracht.15° 'k Ben niet erg v/d Ven-achtig. Heb je dat boekje soms? Breng het dan a.j.b. eens mee als je komt. Je schrijft wel, wanneer we je kunnen te gemoet zien. Met m'n gezondheid gaat het tamelijk wel. Voor 'n dag of wat ben ik naar 't dorp gekuierd voor de eerste keer, maar das toch nog ver genoeg. Heen en weer. De drukproef van Callenbach heb ik nog niet ontvangen, maar dat komt wel.1'1 Hoofdzaak is dat m'n schets waard werd gekeurd opgenomen te worden. M'n Vrouw en B. laten je hartelijk groeten. Ik doe het zelf ook en ben gaarne Je vriend Poldermans We horen dus wel 'n paar dagen te voren van je komst. 's-Gravenpolder, 5 Sept 37152 Het deed me genoegen dat je vanuit Wenen toch nog aan m'n jaardag dacht. Har telijk dank ik je voor je felicitatie. Minder prettig vonden we het uit je brief te vernemen, dat je op het randje van over-werkt-zijn stond en het blijkt uit de brief, die je nil aan Beppie schrijft dat dit miserabele gevoel nog lang niet over is. Mijn Vrouw (en ik ook) we geven je daarom de goed gemeende raad, je wat meer te ont zien. In de eerste plaats raden we je aan niet meer halve nachten op te zitten. Ga op

Archief | 2009 | | pagina 181