150 JAARVERSLAGEN 2009 De samenstelling van de redactie wijzigde aan het einde van dit verslagjaar. Tekstre dacteur Veronique de Tier verliet ons gezelschap vanwege drukke werkzaamheden. Redactievoorzitter Bert Gerestein nam haar taak over. Ook beeldredacteur Leo Hollestelle kreeg het te druk met andere zaken. Roosanne Goudbeek evenals Leo werkzaam bij het Zeeuws Archief - trad aan als zijn opvolgster. Hierboven zijn wat negatieve zaken aan de orde gesteld. Die mogen de teneur van dit verslag over de jaargang 2009 zeker niet domineren. Over de inhoud van het blad en het (beperkte aantal) reacties daarop is de redactie tevreden. De sfeer op vergaderingen was doorgaans erg goed. Zo goed zelfs, dat de redactievoorzitter in de loop van 2009 het besluit nam om alcoholische versnaperingen pas tijdens de rondvraag toe te staan. Agendacommissie Juli 2009 verscheen de Genootschapsagenda 2010 met als thema 'Wonen in Zee land'. In deze agenda zijn zowel foto's van prenten uit de Zelandia Illustrata als van objecten in beheer bij het Zeeuws Museum en de Zeeuwse Bibliotheek opgenomen. In de redactie (zie colofon agenda) heeft een verandering plaatsgevonden. Mevrouw C.E. Heyning is in de plaats van de heer P.J. Smallegange benoemd. De lay-out van de agenda is verzorgd door Bart de Haas, Den Haag. De agenda is gedrukt bij Grafisch Bedrijf Oranje/Van Loon te Den Haag. Het ontbreekt de commissie nog steeds aan een lid dat zich inzet voor promotie en acquisitie van de agenda. Ondanks de inzet van mevrouw A. van Noppen en de heer C.J.G.Th.M. van Kempen is de agenda dit jaar, waarschijnlijk door de econo mische crisis, minder goed verkocht.

Archief | 2010 | | pagina 152