108 JAARVERSLAGEN 2010 Werkgroep Muziek dr. T. Erhardt, voorzitter drs. M.S.H. Ton-Dirksen, secretaris (De Tol 12, 4462 AZ Goes; telefoonnummer- (0113) 21 19 95) G. Ruiter-Joosse, penningmeester J. Vogel, conservator mr. M.M.C. van de Kraats B.E.G. Zwadlo Werkgroep Geologie RH. de Dreu, voorzitter R. Lie, secretaris (Burgemeester Dusarduijnstraat 1, 4551 SV Sas van Gent; tele foonnummer: (0115) 45 15 85) G. Simons, penningmeester F.J.J.M. Mous H. Nijhuis Coördinatiecommissie Verzamelingen dr. J.P. Francke drs. A.C. Meijer drs. I.H. Vogel-Wessels Boer drs. D. de Vries E.C. Westland Conservatoren P.J. Aarssen, conservator Boeken M.E.J. Bosselaers, conservator Natuurkundige Voorwerpen: Onderafdeling Fossiele Botten mr. W. Dirksen, conservator Handschriften drs. F. van der Doe, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. E.J.M. van der Doe-van der Geest, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. C.E. Heyning, conservator Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwerpen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurkundige Voorwerpen drs. R.M. Rijkse, conservator Handschriften drs. A.A.J. Scheffers, conservator Munten en Penningen G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer G.E.W. Visscher-Passmann, conservator Handschriften J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata drs. D. de Vries, Historisch-topografische Atlas conservator Zelandia Illustrata E.C. Westland, Natuurkundige Voorwerpen: Onderafdeling Mineralen en Ge steenten

Archief | 2011 | | pagina 110