Jaarverslag van de secretaris 155 Bestuur Het bestuur heeft in het verslagjaar tien keer vergaderd. Er zijn twee algemene ledenvergaderingen gehouden, te weten op 7 juli en 7 december 2011Het Genoot schappelijk Beraad kwam twee maal bijeen. Vertegenwoordigers van werkgroepen en commissies kunnen elkaar in deze vergadering informeren over activiteiten. In de algemene ledenvergadering van juli werd het treasury-statuut goedgekeurd. In de algemene ledenvergadering van december werd conform een voorstel van de conservatoren het verzamelbeleid vastgesteld. In de ledenvergadering van decem ber 2011 trad mevrouw mr. A.J.G. van Valkenburg, secretaris van het bestuur, af. Aan haar werd de Genootschapspenning uitgereikt onder dankzegging voor al haar werkzaamheden voor het Genootschap. Aan mevrouw drs. C.E. Heyning, voorzitter van de Coördinatiecommissie Verza melingen en conservator kunst, kunstnijverheid en historische voorwerpen, werd in november een Koninklijke onderscheiding uitgereikt, o.a. voor haar jarenlange grote inzet voor de verzamelingen van het Genootschap. De volgende mutaties en benoemingen hebben plaatsgevonden. Mevrouw mr. S. Köller werd benoemd als secretaris van het bestuur. Zij volgt mevrouw mr. A.J.G. van Valkenburg op. De heer drs. R.M. Rijkse werd benoemd als conservator Hand schriften. De heer ir. J. de Nijs trad af als lid van de Activiteitencommissie. Prof. dr. P. Ippel werd benoemd als voorzitter van de Commissie tot redactie van Archief en Werken. Administratie De functie van administrateur werd wederom vervuld door mevrouw A.K. van Noppen. Lidmaatschap Aan het begin van het verslagjaar telde het Genootschap 986 leden, met inbegrip van huisgenootleden. Er werden 12 nieuwe leden ingeschreven. In 2011 ontvielen de vereniging 23 leden door overlijden, te weten: A. Wiggers, ing. A. op 't Hof, drs. I.M. Blaas-Rademaker, ir. L.J. Antonides, M.C. van der Vliet, P.J. van Boven, H.G. Kwa, J. Hintzen, E.C. Dieleman-Dieleman, I.D. Toussaint, drs. M.P.C. Reitsma-de Nooyer, drs. A. Molendijk, P.A. Boot, W.A.Th, van der Velden, drs. W.M. Luyt, H.M.A. Visscher, G.E.W. Visscher-Passmann, drs. I.H.J. Poissonnier, mr. M. Adri- aanse-Quint, ir. T. Dijkgraaf, J.J. Sturm, mr. W. Dirksen, ir. P.C. Dekker. Vijfen dertig leden zegden het lidmaatschap op. Aan het eind van het verslagjaar telde de vereniging 940 leden, onder wie 35 huisgenootleden.

Archief | 2012 | | pagina 157