164 JAARVERSLAGEN 2012 Werkgroep Geologie P.H. de Dreu, voorzitter R. Lie, secretaris (Burg. Dusarduijnstraat 1, 4551 SV Sas van Gent; telefoonnum mer (0115) 45 15 85) G. Simons, penningmeester F.J.J.M. Mous H. Nijhuis Coördinatiecommissie Verzamelingen drs. C.E. Heyning, voorzitter dr. J.P. Francke drs. H.J. Vader drs. I.H. Vogel-Wessels Boer E.C. Westland Conservatoren P.J. Aarssen, conservator Boeken M.E.J. Bosselaers, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Fossiele Botten drs. E.J.M. van der Geest, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. F. van der Doe, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. G.R. Heerebout, conservator Naturalia drs. C.E. Heyning, conservator Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwer pen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen drs. R.M. Rijkse, conservator Handschriften dr. A.A.J. Scheffers, conservator Munten en Penningen G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Zelandia Illustrata drs. D. de Vries, conservator Zelandia Illustrata E.C. Westland, conservator Gesteenten en Mineralen Commissie tot Redactie van Archief en Werken prof. dr. P. Ippel, voorzitter dr. J.P. Bekker, secretaris M. Gossije drs. C.E. Heyning drs. I.J. van Loo drs. A.C. Meijer dr. F.F.X. Smulders drs. E.L. Wiers-Menschaar Commissie tot Redactie van het Tijdschrift Zeeland dr. A.H.L. Huiskes, hoofdredacteur (Voorhoute 11, 4416 BS Kruiningen, tele foonnummer (0113) 38 43 28) dr. W. van den Broeke G.J. Gerestein

Archief | 2013 | | pagina 166