H. Nijhuis Conservatoren JAARVERSLAGEN 2014 183 G. Ruiter-Joosse, penningmeester J. Vogel, conservator Werkgroep Geologie P.H. de Dreu, voorzitter R. Lie, secretaris (Burg. Dusarduijnstraat 1, 4551 SV Sas van Gent, telefoonnum mer 0115-45 15 85) G. Simons, penningmeester FJ.J.M. Mous Coördinatiecommissie Verzamelingen drs. P.J. Aarssen drs. V. Frenks drs. C.E. Heyning drs. R.M. Rijkse drs. H.J. Vader drs. I.H. Vogel-Wessels Boer drs. P.J. Aarssen, conservator Boeken dr. J.P. Bekker, conservator Recente Zoogdieren M.E.J. Bosselaers, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Fossiele Botten drs. E.J.M. van der Geest, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. F. van der Doe, conservator Volkenkundige Voorwerpen A. Feldbrugge, conservator Archeologische Voorwerpen drs. V. Frenks, conservator Zelandia Illustrata M. Gossije, conservator Historische Voorwerpen drs. G.R. Heerebout, conservator Naturalia drs. C.E. Heyning, conservator Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwerpen drs. K.J. Kerckhaert, conservator Munten en Penningen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen H. Nijboer, conservator Naturalia drs. R.M. Rijkse, conservator Handschriften dr. A.A.J. Scheffers, conservator Munten en Penningen G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Zelandia Illustrata drs. D. de Vries, conservator Zelandia Illustrata E.C. Westland, conservator Gesteenten en Mineralen Commissie tot redactie van Archief en Werken prof. dr. H.J.M. Nellen, voorzitter dr. J.P. Bekker, secretaris M. Gossije drs. C.E. Heyning

Archief | 2015 | | pagina 185