174 JAARVERSLAG 2017 A. Feldbrugge, conservator Archeologische Voorwerpen drs. V. Frenks, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelandia Illustrata drs. E.J.M. van der Geest, conservator Volkenkundige Voorwerpen M. Gossije, conservator Historische Voorwerpen drs. G.R. Heerebout, conservator Naturalia drs. C.E. Heyning, conservator Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwerpen drs. K.J. Kerckhaert, conservator Munten en Penningen H.K. Loeff, conservator Natuurhistorische Voorwerpen Landzoogdieren F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Mollusken H.W. Nijhuis, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Mollusken drs. R.M. Rijkse, conservator Handschriften dr. A.A.J. Scheffers, conservator Munten en Penningen G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelandia Illustrata drs. D. de Vries, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelandia Illustrata E.C. Westland, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Gesteenten en Mine ralen Commissie tot redactie van Archief en Werken prof. dr. H. (Henk) Nellen, voorzitter dr. F. (Francien) Petiet, secretaris dr. J.P. (Jan Piet) Bekker drs. I.J. (Ivo) van Loo dr. F.F.X. (Frits) Smulders dr. W. (Willem) Peene M.J (Marianne) Vader, MA drs. G. (Gerrie) Wisse Commissie tot redactie van het Tijdschrift Zeeland drs. (Gerard) G.R. Heerebout dr. W. (Willem) van den Broeke M.A. (Mark) Buijse dr. ir. J.J. (Johan) de Koning dr. F.F.X. (Frits) Smulders drs. I.H. (Ineke) Vogel-Wessels Boer, beeldredacteur M.A. (Monique) Wagensveld-Heeren ir. A.J. (Ad) Beenhakker, adviseur Activiteitencommissie drs. A. (Bert) van Klaveren, voorzitter drs. A. (Arie) van Seters drs. W. (Wim) van Dijk

Archief | 2017 | | pagina 176