Over de auteurs Koen van der Blij (1996) behaalde in 2019 zijn bachelor diploma aan het Uni versity College Roosevelt in Middelburg, na een studie in de geschiedenis, econo mie en filosofie. In 2019 en 2020 volgde hij een onderzoeksmaster in economische en sociale geschiedenis aan de Universiteit van Cambridge. Hij is geïnteresseerd in het vroegmoderne kapitalisme en gebruikt voor zijn onderzoek met name be- drijfsb o ekhoudingen. Judith Brouwer (1998) is een alumna van het University College Roosevelt te Middelburg, waar ze in juni 2020 haar bachelor diploma in de rechten, internatio nale betrekkingen en geschiedenis behaalde. Tijdens deze studie voltooide zij een onderzoeksstage bij het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. In 2021 verwacht zij haar bachelor diploma rechtsgeleerdheid aan de Universiteit Utrecht te halen, waarna ze haar studie wil vervolgen met een master in de rech ten. Peter A. Henderikx (Goes 1940) is mediëvist en emeritus-hoogleraar 'Neder zettingsgeschiedenis van de Nederlanden in de middeleeuwen' aan de Universiteit van Amsterdam. Hij publiceerde op het gebied van de diplomatiek en de neder- zettings- en waterstaatsgeschiedenis. Sedert zijn emeritaat richt hij zijn aandacht met name op de middeleeuwse geschiedenis van Zeeland. Fred F.M. van den Kieboom (1967) is gemeentearchivaris van de gemeente Tholen. Gerhard de Kok (1983) is als universitair docent werkzaam aan de Universiteit Leiden. Hij promoveerde daar in 2019 op een onderzoek naar de economische betekenis van de trans-Atlantische slavenhandel op Walcheren. 243

Archief | 2020 | | pagina 244