Eva Langerak (1997) volgt momenteel de Master Curating Arts and Cultures aan de Vrije Universiteit Amsterdam en de Master Arts, Culture and Society aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. In 2019 was zij een jaar werkzaam als con servator in opleiding bij het Stedelijk Museum in Amsterdam. Haar Bachelor in Liberal Arts and Sciences behaalde zij in 2018 cum laude aan het University Col lege Roosevelt te Middelburg. Zij is geïnteresseerd in het (potentiële) sociale en politieke engagement in de kunst en werkt samen met Maria-Rosa Boezem aan de inventarisatie van het Forum festival archief. Mely van Malenstein (1950) was van 1977-2017 werkzaam als huisarts te Vu ren. Zij werkte ook als huisarts-opleider, verrichtte bestuurlijke taken en publi ceerde in 2019 Beëindiging van chronische beademing in de thuissituatie (Neder lands Tijdschrift voor Geneeskunde). In 1997 promoveerde zij op het proefschrift Oefening en bespiegeling, Het verloskunde onderwijs van M.S. du Pui (1754-1834) te Leiden. Dit jaar verschijnt van haar hand De geplaagde stad, Spaanse griep, pok ken en cholera in Gorinchem. Zij is voorzitter van de Werkgroep geschiedenis van het Nederlands Huisartsen Genootschap. Huib J. Zuidervaart (1951) is gepensioneerd senior onderzoeker wetenschaps geschiedenis bij het Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen te Amsterdam. In 2017 en 2018 was hij Fellow van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen bij het University College Roosevelt te Middelburg. Samen met een col lega werkt hij nu aan de voltooiing van de uitgave van de briefwisseling van An- toni van Leeuwenhoek, waarvan inmiddels 17 delen zijn verschenen (1939-2018). Hans P.B. Zuurdeeg (1941) was na de Rijksarchiefschool werkzaam voor de Pro vinciale Archiefinspectie in het Rijksarchief in Zeeland. In 1973 stelde de nieuwe gemeente Tholen hem aan als archivaris. Als zodanig publiceerde hij artikelen en verscheen in 2012 van zijn hand Zeven eeuwen straatnamen op Tholen en Sint Philipsland. Tegenwoordig is hij werkzaam als vrijwilliger in het gemeentearchief te Tholen. 244 Over de auteurs

Archief | 2020 | | pagina 245