Auteurs Hendrik Carette: dichter. Ontvangt soms brieven van E. Verpaele. Heeft een huis in Antwerpen en een wigwam in Canada. Wim Hofman: schrijfschilder en humoristisch anarchist (Het Vlot); wordt gezocht in België. Jan J.B. Kuipers (1953) schrijft essays, verhalen en artikelen. Publiceerde boeken over historische onderwerpen en kinderboeken. Won tweemaal de King Kong Award voor het beste Nederlandstalige fantastische verhaal. Meest recente titel: Een ezel als passagier (Meulenhof Educatief, 1994). Ef Leonard: liep al jong: weg, naar de hoeren, door Frankrijk en tenslotte in huwelijksfuik, en is begonnen (schor) te zingen. Minor: zwartkijker, etno-centrist en part-time moralist. Wouter Noorderwier: schrijft 'kale' anekdotes e.d. Is echter ook bezig aan een barokke roman die uit citaten moet bestaan en in 2002 klaar moet zijn. Vertaalt uit het Spaans als het niet anders kan. P.W. Sijnke (1951) is gemeentearchivaris van Middelburg. Schrijft artikelen en boeken, voornamelijk op het terrein van de lokale en regionale geschiedenis. Maakt tevens historische programma's voor de regionale omroep. Meest recente titel: Bewogen jaren, Middelburg in de 20ste eeuw (1994; met Anneke van Waarden-Koets). Lou Vleugelhof: is bezig aan zijn tweede ronde. Schrijft in Brabant over Zeeland en publiceert minstens een bundel poëzie per jaar. André van der Veeke (Rotterdam 1947) is redacteur van Ballustrada, Zeeuws Licht en de Slibreeks. Van hem verscheen de dichtbundel Het sacrament van de sneeuw. Denkt veel na. 59

Ballustrada | 1994 | | pagina 59