Medewerkers Rob van Bedaf schrijft korte en minder korte verhalen. In vorige jaargangen van Ballustrada publiceerde hij meermalen. Bert Bevers (1954) is dichter en journalist. Zijn meest recente uit gave is de bundel Afglans. Zijn gedichten werden gepubliceerd in Bzzletin, Deus ex Machina, Dietsche Warande Belfort, Hollands Maandblad en De Tweede Ronde. Johanna Kruit (Zoutelande 1940) schreef meer poëzie voor volwasse nen en kinderen dan u kunt lezen. Behalve poëzie publiceert zij kin derboeken. Debuteerde in 1976 met de bundel Achter een glimlach; daarna volgde een aanzienlijk aantal andere bundels, onder andere De weg van het water (Slibreeks). Poëzie voor kinderen werd gebun deld in onder meer Kun je zien wat je voelt? en Dag Lisa zwaait het zonnetje. Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) publiceerde meer dan twintig boe ken en honderden losse bijdragen: fictie en non-fictie op het terrein van geschiedenis, archeologie, letteren, jeugdliteratuur, SF en thril lers. SF-prijzen: King Kong Award (1983, 1987) en Millennium Award (1997). Recente titels: Elk moment de dageraad (Slibreeks), Zeeuwen tegen het water, Moord aan boord van de PSD, Schouwen-Duiveland. Marco Kunst publiceerde in de Slibreeks De Markies van Scharrebak. Dit jaar verschijnt een verhalenbundel. Cees Maas (1954) is journalist. Hij won in 1988 de landelijke pers prijs van de Bond Heemschut met een reportage over de stilte. Naast zijn journalistieke werk schrijft hij korte verhalen en poëzie en be denkt en ontwerpt websites. André van der Veeke (Rotterdam 1947) is dichter, columnist van Ballustrada, prozaïst en redacteur van Ballustrada en de Slibreeks. In 1992 verscheen in de laatste reeks ook zijn bundel Het sacrament van de sneeuw. Eerder publiceerde Van der Veeke de herdenkingsgedich ten Spaanse aarde onder glazuur. Overig werk van hem verscheen in verschillende literaire tijdschriften en in het Zeeuws Tijdschrift. Van der Veeke is tevens co-auteur van enkele onderwijsmethoden. Ingrid Verhelst publiceerde in 1996 bij Prometheus de roman Hongerwebben. In 1994 kwam De Verzamelde Leugens uit. 4

Ballustrada | 1999 | | pagina 4