Medewerkers J.J.H. Fortuin woont in Zeeland en schrijft poëzie. Larrie Genkvos (1976) stamt van het eiland Tholen en studeert ge neeskunde te Maastricht. Won in 1994 de Doe Maar Dicht Maar-prijs (Groningen); ook was hij genomineerde voor De Meervaart Litera tuurprijs (Amsterdam). George ter Horst (Amersfoort 1944) is beeldend kunstenaar. Publi ceerde in verschillende Nederlandse en Belgische tijdschriften, o.a. Appel, Letters en Ambrozijn. Ook verscheen werk van hem in diverse poëziebloemlezingen. Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) publiceerde meer dan twintig boe ken en honderden losse bijdragen: fictie en non-fictie op het terrein van geschiedenis en archeologie, letteren, jeugdliteratuur, SF en thrillers. SF-prijzen: King Kong Award (1983, 1987), Millennium Award (1997). Recente titels: Elk moment de dageraad (Slibreeks); Zeeuwen tegen het water; Moord aan boord van de PSD; Schouwen-Duiveland. Ter perse: Zeeland 1900-2000 (met Katie Zonnevylle). Cees Maas (1954) is journalist. Hij won in 1988 de landelijke pers prijs van de Bond Heemschut met een reportage over de stilte, en publiceerde o.a. een boek over Zeeuwse emigranten in Amerika. Naast zijn journalistieke werk schrijft hij korte verhalen en poëzie, en bedenkt en ontwerpt websites. André van der Veeke (Rotterdam 1947) is dichter, columnist van Bal- lustrada, prozaïst en redacteur van Ballustrada en de Slibreeks. In 1992 verscheen in de laatste reeks ook zijn bundel Het sacrament van de sneeuw. Eerder publiceerde Van der Veeke herdenkingsgedichten Spaanse aarde onder glazuur. Overig werk van hem verscheen onder andere in het Zeeuws Tijdschrift en de bloemlezing Zee Land (Week van het Zeeuwse Boek, 1999). Van der Veeke is tevens co-auteur van enkele onderwijsmethoden voor basis- en voortgezet onderwijs. 4

Ballustrada | 1999 | | pagina 4