Medewerkers Bert Bevers (1954) is dichter en journalist. Zijn meest recente uitgave is de bundel Afglans. Zijn gedichten werden gepubliceerd in Bzzletin, Deus ex Machina, Dietsche Warande Belfort, Hollands Maandblad en De Tweede Ronde. Robert H.J. Egeter van Kuyk doorliep een internationale carrière en publiceerde over uiteenlopende onderwerpen. Poëzie van zijn hand verscheen al eerder in Ballustrada. Laurens Geerse is dichter en prozaïst met een bij uitstek Zeeuwse en Walcherse thematiek. Publiceerde in zijn eigen Zandloperreeks onder andere Het Paard van Plooyen (1987) en Geruchten van de kust (1988). Werk van hem verscheen in de bloemlezing Zee Land (1999). Robert de Haan (Dordrecht 1946) is dichter en beeldhouwer. Wegens een geleidelijk tot blindheid leidende oogkwaal moest hij zijn werk als creatief therapeut en het schilderen opgeven. Het laatste vond een substituut in het veelal visuele karakter van De Haans poëzie, die overigens meestal van klassieke vorm is. Wim Hofman (Oostkapelle 1941) schrijft, illustreert en schildert. Hij publiceerde o.a. Wim, Het Tweede Boek over Wim, Straf, Het Vlot en Zwart als Inkt. Recent verscheen Voor jou mijn lief een selectie ver taalde poëzie van Jacques Prévert. Hofman won diverse prijzen voor jeugdliteratuur en is medewerker van het blad Tirade. Hofman droeg bij aan verschillende eerdere speciale uitgaven van Ballustrada. George ter Horst (Amersfoort 1944) is beeldend kunstenaar. Publi ceerde in verschillende Nederlandse en Belgische tijdschriften, o.a. Appel, Letters en Ambrozijn. Ook verscheen werk van hem in diverse poëziebloemlezingen. Ter Horst publiceerde al verschillende malen in Ballustrada. 4

Ballustrada | 2000 | | pagina 4