Medewerkers Rob van Bedaf schrijft korte en minder korte verhalen. In vorige jaargangen van Ballustrada publiceerde hij meermalen. Van Bedaf beheert het kunstnijverheidsatelier Gaia-Dada. Hij kapt teksten in steen en monumentale oren (om te horen). Fred Bloemink (Bennebroek 1945) is actief als psychotherapeut, cul tuurwetenschapper, dichter en zeilschipper. Hij is hoofdredacteur van het blad Schreef en bestuurslid van het Taaipodium Utrecht. Leverde o.m. bijdragen aan boeken over stads- en regiogeschiedenis, NRC-Handelsblad en De Tweede Ronde. Bundels: Cötes Sauvages (poëzie en beeldende kunst), Het Mes (poëziegrafieken). Een volgende bun del is in voorbereiding. Marian van Egdom (Utrecht 1943) was ooit medewerkster van de 'Dichtershoek' in het Algemeen Handelsblad. Gedichten van haar ver schenen in de bloemlezing Vermoeden van Tijd. Daarna volgden de cennia van schrijven maar niet publiceren; wel won Van Egdom in 1989 de korte-verhalenwedstrijd van het blad Viva. Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) publiceerde enkele tientallen boeken en honderden bijdragen op het terrein van archeologie en geschie denis, letteren, jeugdliteratuur, SF en thrillers. Hij is redacteur van o.a. Ballustrada en Nehalennia. SF-prijzen: King Kong Award (1983, 1987) en Millennium Award (1997). Essays, korte verhalen en/of poëzie verschenen o.a. in Appel, De Blauwe Wimpel, Hollands Maandblad, Optima, Spiegel Historiael, Volkscultuur. Enkele recente boektitels: Moord aan boord van de PSD, Zeeland 1900-2000, Van schandsteen tot straatkapel (met Peter Sijnke). Paul van Leeuwenkamp (1955) schreef verhalen, gedichten en essays voor verschillende tijdschriften en verzamelbundels. Hij publiceerde de gedichtenbundels Brede Gebaren (1992) en Als een Huis (1996). De laatste jaren is hij vooral bezig met ICT en zijn twee dochters. In de tijd die overblijft schrijft hij vooral recensies en korte essays over o.a. science fiction en fantasy voor VLABIN-VBC vzw, die gepubliceerd worden in het Vlaamse recensietijdschrift Leesidee en op internet. 4

Ballustrada | 2001 | | pagina 4