Medewerkers aan dit nummer Paul Bersee (Lisse 1957) publiceerde eerder korte verhalen in tijd schriften als Debutant, Mobiel, LAVA, Renaissance en op internet bij De Gekooide Roos. George ter Horst (Amersfoort 1944) is beeldend kunstenaar. Hij publiceerde korte verhalen en poëzie in verschillende Nederlandse en Belgische tijdschriften, o.a. Appel, Letters en Ambrozijn. Ook ver scheen werk van hem in diverse poëziebloemlezingen. Ter Horst pu bliceerde al verschillende malen in Ballustrada. Ko de Jonge (1945) is betrokken bij diverse activiteiten op het gebied van de beeldende kunst. Zijn werk bestrijkt een breed scala, van te keningen tot objecten en installaties. Veel werk vindt een plaats in de wereld van mail-art, waarbinnen De Jonge met regelmaat initia tieven neemt voor nieuwe projecten. Recent verscheen in de Slib reeks het project HORIZONtaal. Ko de Jonge is voorts de initiator van opmerkelijke exposities en ontwerpt sinds jaren de omslagen van Ballustrada. Kees Klok studeerde contemporaine geschiedenis aan de Rijksuniver siteit Utrecht. Hij publiceerde, naast artikelen in historische tijd schriften, poëzie, proza en vertalingen uit het Engels en Nieuwgrieks in o.a. Ballustrada, De Tweede Ronde, Kreatief en Kruispunt. Hij is medesamensteller van Kruispunt Internationaal, poëzie uit zestien wind streken (juni 2001). In 1999 verscheen zijn vijfde dichtbundel Aan de Merwede. Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) publiceerde vele boeken en losse bijdragen op het gebied van geschiedenis, archeologie, literatuur, SF, thrillers en jeugdliteratuur. Won SF-prijzen: King Kong Award (1983, 1987) en Millennium Award (1997). Sommige verhalen verschenen in vertaling. Essays, verhalen en poëzie o.a. in Hollands Maandblad, Optima, Spiegel Historiael, De tweede ronde. Ook actief als recensent, columnist en onderwijsauteur. Meest recente boek: Van schandsteen tot straatkapel (met Peter Sijnke). 4

Ballustrada | 2001 | | pagina 4