Medewerkers aan dit nummer Fred Boonstoppel ('s-Gravenhage 1940) was docent Nederlands. Hij schrijft korte autobiografische verhalen. Yorgos Dalman (1973) woont in 's-Hertogenbosch. Publiceerde eer der in o.a. De Revisor, Passionate, Lava, Schoon Schip, Brabant Literair en De Brakke Hond. 'Is 's werelds eerste nareist met een minderwaar digheidscomplex.' Ingmar Heytze (Utrecht 1970) treedt op als dichter, tegenwoordig voornamelijk in en rond Utrecht. Columnist voor De Volkskrant, Utrechts Nieuwsblad, Kijk en Onze Taal, journalist voor o.a. Rails. Eind 2001 verschenen zijn verzamelde gedichten 1991-2001 onder de titel Alle goeds. Nieuw of ter perse: Drugs, verslavende gedichten, poëziebloemlezing in coproductie met Vrouwkje Tuinman, en Hier heeft de oudste steen gelijk, Utrechts zomerdagboek (juni 2002). Voor het najaar staat een nieuwe dichtbundel gepland onder de titel Het ging over rozen. Ko de Jonge (1945) is betrokken bij diverse activiteiten op het gebied van de beeldende kunst, van het maken van tekeningen tot objecten en installaties. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art, waarbinnen hij regelmatig initiatieven neemt voor nieuwe projec ten. Recente werken zijn te zien in de tentoonstelling 'deEnergie- VandeStad' in de Watertoren te Oost-Souburg. Het project 'MOVING DETAILS' wordt getoond in de expositieruimte CAESUUR te Middel burg (zomertentoonstelling). De Jonge ontwerpt sinds jaren de om slagen van Ballustrada. Henk van Kerkwijk (1940) is prozaïst en dichter, en werkte als radio medewerker. Schreef ook televisiestukken, hoorspelen en tal van jeugdboeken met een fantasierijke aanpak. Zijn eerste jeugdboek Komplot op volle zee (1969) werd bekroond, evenals zijn eerdere pro za voor volwassenen De stervende dode (1965) en Geweer met terugslag (1969). Een boek over Noorse mythen voor kinderen beleefde ver schillende drukken. Van Kerkwijk woont beurtelings in Nederland en Ierland. 4

Ballustrada | 2002 | | pagina 4