Medewerkers aan dit nummer Aarnout de Bruyne (1942) studeerde Nederlandse taal- en letterkunde en was gedurende dertig jaar leraar en schoolleider aan de stedelijke scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen. Hij schreef Ward Ruyslinck, een studie over de gelijknamige auteur en zijn werk. Is hoofdredacteur van de befaamde Slibreeks, in welke reeks hij in 1996 het verhaal De veerman van Sint-Amands publiceerde. Daarnaast ver schenen van hem letterkundige beschouwingen in literaire tijd schriften. Johan Everaers (1949) schrijft verhalen en artikelen; hij publiceerde over ornithologische onderwerpen in o.a. Sterna en De Levende Natuur. Everaers is verder actief in het mail-artnetwerk onder het pseudoniem Ever Arts. Hij publiceert ook op dit terrein, onder andere in Ballustrada. Op onverwachte tijdstippen verschijnt zijn eenmans- tijdschriftje LESKIMO de Zierykzée. Robert de Haan (Dordrecht 1946) is dichter en beeldhouwer. Wegens een geleidelijk tot blindheid leidende oogkwaal moest hij zijn werk als creatief therapeut en het schilderen opgeven. Het laatste vond een substituut in het veelal visuele karakter van De Haans poëzie, die overigens meestal van klassieke vorm is. Het opgenomen gedicht Zeeuwse dageraad is het titelgedicht van een te verschijnen bundel. Ko de Jonge (1945) is betrokken bij diverse activiteiten op het gebied van de beeldende kunst, van tekeningen tot objecten en installaties. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art, waarbinnen hij regelmatig initiatieven neemt voor nieuwe projecten. Recente werken waren te zien in de tentoonstelling "deEnergieVandeStad" in de Watertoren te Oost-Souburg. Het project "MOVING DETAILS" werd getoond in de expositieruimte CAESUUR te Middelburg (zomer- tentoonstelling). De Jonge ontwerpt sinds jaren de omslagen van Ballustrada. Kaki Gaia-Dada (Rob van Bedaf) schrijft korte en minder korte verhalen. In vorige jaargangen van Ballustrada publiceerde hij meermalen, alsook in de bloemlezing Zeeuws Dicht (2001 [2002]). Van Bedaf beheert het kunstnijverheidsatelier Gaia-Dada. Hij kapt teksten in steen en monumentale oren (om te horen). 4

Ballustrada | 2002 | | pagina 4