Graafjansfeesten 2003, zondag 15 juni Poëzieconcours "...uit de schaduw" Geachte Poëten, Tijdens de Graafjansfeesten op 13, 14, 15 juni te Westdorpe zal er een Poëzie concours plaatsvinden. Op zondag 15 juni vindt er een Kunstmanifestatie plaats op het scoutingterrein aan de Molenstraat. Op deze Kunstmanifestatie zal er een Kunstmarkt worden gehouden; diverse optredens in de grote tent; straattheater en is er een Literair Café gevestigd in de kleine tent. De bedoeling is dat bezoekers kunnen kennis maken met diverse culturele disciplines, waaronder ook Poëzie. In verschillende advertenties zijn dichters opgeroepen deel te nemen aan dit concours. Ook zijn literaire tijdschriften benaderd hun lezers/dichters uit te nodigen voor deelname. Er is een jury samengesteld die een voorselectie zal maken uit de inzendingen, al naargelang de hoeveelheid bijdragen. Elke dichter mag maximaal twee - niet eerder gepubliceerde - gedichten insturen. De bedoeling is dat geselecteerden hun gedichten voordragen in het Literair Café op zondag 15 juni. Het Literair Café zal geopend zijn van 13.00 tot 18.00 uur. De voordrachten zullen starten om 14.00 uur en muzikaal worden omlijst. Tevens wordt op deze middag de winnaar bekend gemaakt uit de inzendingen die zijn voorgedragen. De jury zal bestaan uit redactieleden van Literair Periodiek Ballustrada, te weten dhr. A. van der Veeke; dhr. C. Maas en dhr. T. Raats. De winnaar van het concours zal worden beloond met het volgende prijzen pakket: Een geldbedrag van 50,- euro. "De Stenen Griffel" wisselprijs, ter beschikking gesteld door Kunstnijverheidsatelier Gaia-Dada. Een publicatie in BN de Stem. Dames en heren, laat de Muze spreken en toon uw ambities. Mocht u onverhoeds geen inspiratie hebben dan nodig ik u allen uit voor een genoeglijke culturele zondagmiddag op de Graafjansfeesten te Westdorpe. Inzendingen moeten uiterlijk 31 mei binnen zijn en kunt u sturen naar: Poëzieconcours "...uit de schaduw" www.graafjansfeesten.com Gaia-Dada, t.a.v. Rob van Bedaf Graaf Jansdijk B39 4554 CB Westdorpe 0031 (0)115 453939 info@gaia-dada.nl www.gaia-dada.nl 55

Ballustrada | 2003 | | pagina 55