stand nemen van een streng reformatorisch milieu op Walcheren. In 1984 verscheen in eigen beheer de kleine bundel Evenwicht. Maljaars publiceerde al eerder in Ballustrada. Arjaan van Nimwegen (Apeldoorn 1947) publiceerde jaren geleden al eens in Ballustrada. Hij is vertaler en drukker, was recensent voor Het oog in 't zeil en Utrechts Nieuwsblad. Publiceerde verhalen en gedich ten in onder meer De Tweede Ronde, Hollands Maandblad en Maatstaf. In 1996 verscheen zijn vertaling van Paul Verlaines Fêtes galantes. Van Tol kijkt om was zijn romandebuut. Wouter Noordewier is vertaler van onder andere Spaanse literatuur en auteur. Zijn werk verscheen in tal van periodieken en andere pu blicaties. Tevens voerde Noordewier correspondentie met honderden auteurs; hij is - hoewel jaren woonachtig geweest in Spanje - waar schijnlijk de productiefste briefschrijver des vaderlands. Noordewier is vaste medewerker van Ballustrada. Theo Raats ('s-Gravenzande 1947) is redacteur van Ballustrada, dich ter en auteur van korte verhalen met een veelal absurd of humoris tisch karakter. Hij treedt op als dichter en publiceerde in diverse lite raire tijdschriften en bloemlezingen. In december 2003 verscheen zijn bundel Schouder aan schouder. Raats is in Nederlandse literaire kringen geducht om het lospeuteren van bijdragen voor onder andere de bundels Zeeuws Licht (1992), Licht Zeeuws (1996) en Zeeuws Dicht (2002). André van der Veeke (Rotterdam 1947) is dichter, columnist van Bal lustrada, prozaïst en redacteur van Ballustrada en de Slibreeks. In 1992 verscheen in de laatste reeks ook zijn bundel Het sacrament van de sneeuw. Overig werk van hem verscheen onder andere in Hollands Maandblad, Poëziekrant, Kruispunt, Biografisch Bulletin, Zeeuws Tijd schrift en de bloemlezing Zee Land (1999). In 2004 verscheen Reizigers voor alle richtingen (poëzie), met een nawoord van Hans Verhagen. Van der Veeke is tevens co-auteur van enkele onderwijs methoden. Lou Vleugelhof (L.P. de Jonge; 1925) publiceerde romans en onder andere de dichtbundels Zeven manieren van zwemmen, Mijn antieke vrienden, Beeldentuin en Verloop van stilte. Werkte onder andere mee 5

Ballustrada | 2004 | | pagina 5