of knijp je in weldoorvoed vlees. Je hoofd staat in brand. Voordat het eerste orgasme zich overweldigend ontlaadt, verheug je je al op het volgende en fantaseer je wat er nog komen gaat. De Dames zijn creatief en veeleisend. Het is te banaal voor woorden, verzucht Afli, maar wanneer ik nog jong was zou ik weer in de verleiding komen en mij overgeven aan mijn lichaamsbrand. Ondanks de totale een zaamheid die je treft wanneer je de Hotelkamer achter je sluit de tegenstrijdige gevoelens die je hart breken de strijd tegen meer en dan die striemende teleurstelling wanneer de Dames je de volgende morgen niet meer zien staan en hun interesse verleggen naar 'n nieuwe maagd. Het is niet anders: soms zijn dat soort vrouwen niet te weerstaan. Je ruikt hun aantrekkingskracht en dan is het te laat. Elk detail vervult je van verlangen hun vlees te kneden. Ze maken je ook zo schitterend belangrijk zo volwassen zij het voor één nacht. Heerlijk! In vrolijke weemoed volgt Afli Bella met zijn ogen, die met twee kopjes cappuccino naar het tafeltje loopt waar Claudia haar lippen stift. Pakjes sigaretten op tafel. Beiden dragen een omslagdoek van doorzichtig zwarte stof met rinkelende muntjes ter hoogte van hun billen. Daaronder straalt een fel roze, respectievelijk fel gele bikini met string. De benen koket gekruist. Losjes bungelen de hoog ge hakte instappers aan hun wreef. De Dames behouden het overzicht. Iedereen die nadert wordt besproken. Er is weinig bediening rond het zwembad, dus moeten ze voorzichtig te werk gaan met mede toeristen. Maar dat is eigenlijk niet hun doelgroep. Daar kan ellende van ontstaan. Je moet niet aan een lekker ding komen die voor het eerst met zijn aanstaande schoonouders op vakantie is. Dat is gevaarlijk. Nee, de jongens uit Sousse de jonge binken uit de achterstandswijken van Sousse, die 's ochtends in de busjes stappen en voor hun kleine broertjes en zusjes zorgen zijn hun markt. Van middag, tijdens de lunch maken ze hun eerste stap. Gisteravond hebben zij zich al voorgesteld aan zo'n knaap met potentie. In het busje op weg naar het Hotel zit Ibrahim afwezig naar buiten te kijken. Hij heeft slecht geslapen. De hele nacht heeft hij nage dacht over het voorval gisteravond en hoe die twee Dames hem heb ben weten te kleineren en hoe hij verstijfde en zijn onderbuik voelde tollen. De Italiaanse reprimande had hij nauwelijks kunnen volgen. Zijn ogen werden gedwongen te kijken naar de zware bor- 40

Ballustrada | 2004 | | pagina 40