gonnen, intense ervaring die niet voor het oprapen ligt. Hij is uit verkoren te dwalen in zijn stoutmoedigste fantasieën. Die vrijheid maakt hem bang je zult er veel vinden vanavond, Ibrahim. Zo ver je oog reikt zul je suikergoed zien aan trossen van genot. Maar geen Liefde. Wij mannen zijn klein en weerloos in de natuur. Vrouwen dicteren ons verlangen. Maak onderscheid! Vergeet dat nooit. Liefde is die Vogel hoog aan het zenit. Lust is de beklemmende zucht, die elke jonge man draagt. Liefde is het wonder, wanneer de Vogel nederdaalt zijn vleugels offert aan het Liefdespaar. Geliefden doen de Vogel weer opstijgen. Lust is klapwieken in een modderpoel, echter zonder snoepen zal een man zijn smaak nooit proeven. Zonder smaak is hij stank die een vrouw zal mijden." Ibrahims ogen glinsteren. Hij verstaat de heimelijke raad zich voor één keer uit te leveren aan Dames van de Lust. Hij begrijpt de bood schap van de Liefde en kent in Afli een Gids voor zijn innerlijke twijfels. De sleutel brandt in zijn zak. Ibrahim zal genieten van het Suikergoed, zonder dat hij zijn gemoed vergiftigt en daardoor voor altijd beschadigd zal blijven niet in staat met opgeheven hoofd zijn gemeenschap te verlaten, om zijn bruid te vinden en de Vogel terug doen opstijgen. Hij wil Afli zijn dankbaarheid tonen. Dit zou echter een te directe verwijzing zijn naar de vertrouwelijke raad zijn die hij tussen de regels mag lezen en zodoende Afli bezwaren met zijn zucht naar vlees en erotiek. Afli trapt de kooltjes diep in het zand spoelt zijn ketel schoon met zeewater en start zijn brommer. Ibrahim. Wees mij dankbaar en gebruik condooms. De Dames zullen je deze zeker aanbieden. Gebruik ze! Het is een rubbersokje dat je over stijve lid trekt. Zodoende bescherm je de Dames tegen jouw straffe zaad en behoudt het zijn kracht voor je ware Liefde. Morgen zelfde plek, zelfde tijd dan kunnen we onze ervaringen van vluchtige verrukking delen hen verankeren in onze herinne ring. Morgen op tijd op je werk knul gaat! ga Chevalier!" tot morgen Afli tot morgen. Ik zal er zijn," en hoort het prut telende geluid van de brommer wegsterven over het strand. Het ach terlicht hapert. 46

Ballustrada | 2004 | | pagina 46