de jaarlijkse Graaf Jansfeesten, Westdorpe, waarvoor hij o.m. een jaarlijkse poëziewedstrijd opzette. Kees Klok is dichter, historicus, vertaler van Engelse en Nieuwgriekse poëzie (het laatste in samenwerking met Stella Timonidou) en redac teur van het literair kwartaalschrift Kruispunt. In 1999 verscheen zijn vijfde dichtbundel Aan de Merwede. In 2003 verschenen zijn ver talingen van de Engels-Pakistaanse dichteres Moniza Alvi bij Wagner Van Santen onder de titel Het land aan mijn schouder. JanJ.B. Kuipers (Zaamslag 1953) publiceerde ongeveer 35 boeken en honderden bijdragen op het gebied van geschiedenis, archeologie, letteren, SF, thrillers en jeugdliteratuur. Prijzen: King Kong Award (1983, 1987), Millennium Award (1997). Essays, verhalen en poëzie o.a. in Hollands Maandblad, Optima, Spiegel Historiael, De Tweede Ronde, sommige verhalen in buitenlandse bloemlezingen als An der Grenze (1989). Kuipers is voorts actief als recensent en co-auteur van geschiedenismethoden. Recente titels: Kieperten en de toverwolk, Zee manskunst, Sluimerend in slik. Meer informatie: www.people.zeelandnet.nl/jjbkuipers Paul van Leeuwenkamp (1955) publiceerde verhalen, gedichten en essays in verschillende tijdschriften en verzamelbundels Dorp en Natuur (2002), in de verste verte... (2002) en Honderd Dichters 7. Hij publiceerde de gedichtenbundels Brede Gebaren (1992) en Als een Huis (1996). Van Leeuwenkamp schrijft ook literatuurrecensies en korte essays over SF, fantasy en informatietechnologie in het tijd schrift Leesidee van VLAB1N-VBC. Tevens treedt hij op als dichter. Theo Raats ('s-Gravenzande 1947) is redacteur van Baltustrada, dich ter en auteur van korte verhalen met een veelal absurd of humoris tisch karakter. Hij publiceerde in diverse literaire tijdschriften en bloemlezingen. In december 2003 verscheen zijn bundel Schouder aan schouder. Raats is in Nederlandse literaire kringen geducht om het lospeuteren van bijdragen voor o.a. de bundels Zeeuws Licht (1992), Licht Zeeuws (1996) en Zeeuws Dicht (2002). Eric Rosseel (1950) is psycholoog en dichter. Rosseel publiceerde proza en poëzie. Verdiepte zich in psychoanalyse en marxisme. Leed aan alcoholisme, verbleef in psychiatrische inrichtingen en bezit 5

Ballustrada | 2004 | | pagina 5