Travo's? Ik heb geen hekel aan Drag Queens. Fortuin had er ook geen hekel aan. Pim was een goeie gozer. Wordt op handen gedragen door de taxiwereld. Ook dood. Klootzakken! Ja, rond drieën. Het is rustig in de stad. Dinsdag na Pasen. Aan de achteruitgang van Centraal is het stil. Junks zie je hier ook niet meer. Toeristen gaan er altijd aan de voorkant uit. Ik woon zelf op de Centuurbaan. Net nog even bij het vrouwtje langs geweest. De meisjes een zoentje gegeven. Kleine Rosita is niet lekker. Rij weg van het Centraal... wil de Provenierssingel op rijden. Staat zij daar hoerig in het rond te kijken... op de vluchtheuvel. Haar geblondeerde slierten haar staan stijf van de gel. Zij houdt haar rode leren jas toe met haar hand. In de andere hand een handtas. Zwarte high heels glimmen in een waterig zonnetje. Geen zonnebril. Ik zet de mijne op. Lange benen, naadkousen... mooie krachtige vormen. Zo op het eerste gezicht gewoon een lekker strak wijf uit het krachthonk. Niks mis mee. Ik nader met de auto. Weet direct dat het zo'n hopie sekspijn is. Dat zie je! Ik vraag me wel eens af waarom - jammer eigenlijk - maar ik herken gelijk de kerel in zo'n geil mokkel. Taxichauffeurs zien snel wat er staat te wachten. Wat voor ge voel er leeft bij je klant. Deze bitch heeft honger in seks. Zij ziet er lekker sletterig uit, juist doorleefd. Waarschijnlijk een lange nacht achter de rug. Ogen rooddoorlopen. Zo'n weeë geur uit z'n melis, stel ik mij voor. 'n Cokie ook nog! Het gezicht haastig op een toilet nog maar eens opgemaakt. Veel te zwaar aangezet. Zij houdt me aan. In haar panty zit een ladder. Ik stop en zij stapt achterin. Ik ruik haar maaginhoud en veel parfum. Alsof je in de bijouterieafdeling van de Bijenkorf verdwaalt. Zij draagt zo'n sjaal van veren, uitbundig ...paars. Hoe heet zo'n ding? Stola, Koos. Die hebben we trouwens nergens teruggevonden. Mis schien vinden we hem op een röntgenfoto terug. Dat ding staat stijf van de alcohol. Ik ruik het trapgat van Ome Arie in café de Pui. Waar hij het lege fust verzamelt. Zij com mandeert mij. Met zo'n idioot zware stem. Shemales moet ze hebben. Vrouwen met pikken. Dat zijn echte omgebouwden, weet je. Die hebben borsten.

Ballustrada | 2005 | | pagina 38